Inovujte stínící prvky vašeho domu či bytu

Máte už několik let staré rolety či závěsy, které sice relativně ještě plní svou funkci, ale z hlediska modernosti či dynamičnosti už poněkud zaostávají? A co stávající stínící zařízení inovovat nebo raději rovnou kompletně nahradit nějakým modernějším prvkem?

Trendem mezi stínícími prvky jsou v současnosti římské rolety – www.rolrols.cz/rimske-rolety, jejich využití je poměrně široké, hodí se jak pro odstínění běžných oken, tak třeba pro terasy, balkóny nebo verandy, ideálně dotvářejí prostředí ale třeba i v kavárnách.

Jejich hlavní odlišností od klasických rolet je, že se nenavíjejí, ale skládají vzhůru a dotváří tím pěkný interiér. Výhodou je také jejich snadná údržba a ovládání. Je totiž možné je prát v lázni s teplotou do30 stupňů celsia.

Dalším plusem je jejich jednoduché ovládání pomocí řetízku, nebo motorového pohonu s dálkovým ovládáním. Novinkou na českém trhu jsou bateriové motory, které nepotřebují přívod elektrického proudu.

Jako další nákupní motivátor funguje jejich dekorační pestrost. Uživatelům umožňují totiž libovolně měnit materiály a dekorační látky. Látka je ke konstrukci přichycená pomocí suchého zipu, takže pokud se nám jeden vzhled omrzí, můžeme ho snadno vyměnit za jiný.

Náš byt tak může být sladěn jednou do romantických tónů a jindy být zase ultra moderní a akční. Odstíny také můžeme měnit v souvislosti s ročními obdobími, po jiných barvách zákonitě sáhneme o zasněžených Vánocích a po jiných v začínajících letních dnech.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>