Jak na stavební spoření? Je stále výhodné?

Stavební spoření bylo ještě před pár lety primárním finančním produktem, který sloužil nejenom ke tvorbě peněžní rezervy a úspor, ale také k financování vlastního bydlení. Boom levných hypoték do určité míry omezil stavební spoření. Díky jeho unikátním podmínkám však představuje stále silného konkurenta, jež má co nabídnout.

Nejvýhodnější stavební spoření na trhu prezentuje hned několik bankovních a finančních domů. Ty pojí spořicí složku s tou úvěrovou. A právě tento model může být pro mnoho klientů zajímavý.

moderni-byt

Jak si stojí ČMSS stavební spoření?

Jedním z nejznámějších produktů je bezpochyby stavební spoření od Lišky. Českomoravská stavební spořitelna, která je oblíbená díky svým parametrům a faktu, že naspořené peníze vám mohou pomoci v případě bydlení, ale zároveň je lze využít k čemukoliv jinému.

Vedle poplatku 330 Kč za rok je to ještě 1% platba při sjednání stavebního spoření. Kromě těchto výdajů se zákazníků bude těšit na spoustu kladů.

  • Roční výnos včetně státní podpory až 3,2 %
  • Určeno pro nejrůznější typy žadatelů – studenti, běžní zaměstnanci, důchodci, děti
  • Státní podpora činí při plném rozsahu až 2 000 Kč za rok

Přesně tak vypadá ČMSS stavební spoření, jež vám v situaci nedostatečné naspořené sumy nabídne i překlenovací úvěr. Společnost si zkrátka dokáže poradit s jakoukoliv nastalou situací.

Stavební spoření od České spořitelny dobývá současný trh

ČMSS stavební spoření je sice stále populární, na paty mu však šlapou nové a novodobější produkty, s nimiž lze docílit taktéž výhodného zhodnocení vkladů v kombinaci s nízkou úrokovou sazbou. Úvěr v podání této instituce je spjat s úrokem 2,99 % a roční nárůst úspor ovlivňuje sazba 3,4 %.

Stavební spoření od České spořitelny je silným dobyvatelem předních příček, co se týče lukrativnosti a celkového přínosu.

Nenechte se ničím omezovat a začněte si spořit již od útlého věku. Peníze můžete po skončení šestileté smlouvy obvykle vybrat včetně zúročení a státní podpory, popřípadě využijete zajímavých podmínek financování vlastního bydlení.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>