Nemáte místo? Vyřešte to regály

Nemáte doma samostatnou místnost, kde bude dostatek místa pro opravy domácích spotřebičů a ke kutilství. Udělejte si malou dílnu v garáži nebo prádelně. S nedostatek prostoru vyřeší regálové systémy. Jejich kouzlo a praktičnost objevíte v našem článku.

regaly
Dílna je místo pro kutilství

Všichni, kdo bydlí v rodinném domě tak ví, že je neustále potřeba něco opravovat nebo vylepšovat. Proto je více než potřebné mít uložené veškeré své nářadí, stroje, materiály a výrobky. Zařiďte si svojí malou dílnu. Stačí vám k tomu ponk, nářadí a úložné prostory.

Dílna musí být praktická a uklizená

Při rozhodování, jak si zařídit domácí dílnu hraje důležitou roli vaše nejčastější činnost. Pokud nejvíce pracujete se dřevem, vybavte dílnu kvalitním truhlářským stolem nebo v případě, že máte raději práci s kovem zvolte pracovní stůl – ponk, který toho ale musí hodně vydržet.

Stůl = ponk

Stůl je základním prvkem a je hlavní pracovní plochou. Proto chcete-li opravdovou dílnu, pak se nebojte do pracovního stolu investovat. Čím více se rozhodnete investovat, tím kvalitnější materiál můžete vybírat.

Do univerzální dílny je ideální pracovní kovový stůl, který je uzamykatelný a hlavně výškově nastavitelný. Důležitým prvkem je také masivní deska, která vydrží tvrdou práci s kladivem, vrtačkou a dalšími nástroji. Nejlepším materiálem je deska z dubu.

Vylepšený stůl o svěrák

Správný ponk nebo pracovní stůl má na sobě svěrák, který může být ocelový nebo z tlakové hliníkové litiny. Svěráků je celá řada a záleží jen na vašich preferencích. Pro klasické práce stačí zvolit upínací šířku 125 mm a hloubku 75 mm.

Velkým pomocníkem je univerzální stojan na držení vrtačky a dalších nástrojů nebo předmětů. Díky stojanu nebudete muset chodit pro nástroje daleko a vše bude po ruce. Stojany jsou jak na vrtačky, tak i brusky nebo nářadí.

Přehlednost díky regálům

Nevíte, jak na uskladnění větších předmětů, sezónních věcí, materiálů a dalších potřebných věcí v dílně nebo garáži jako jsou pneumatiky nebo disky? Nejlepším řešením jsou regálové systémy, kterému přizpůsobíte prostoru a nastavíte přesně podle vašich požadavků.

regaly 2

Hlavní vlastností regálů je jejich variabilita a flexibilita. Dá se nastavit jejich celkový výška, výška mezi jednotlivými policemi, police jdou různě poskládat, rozdělit nebo doplnit o další příslušenství jako jsou háčky nebo držáky.

Co je na regálech do dílny nebo garáže ještě výhodou? Že se dají velmi rychle a snadno sestavit a rozebrat. Můžete tak měnit jejich místo a sestavit je zvládnete opravdu sami. Je to díky univerzálnímu stavebnicovému systému. K sestavení nejsou potřeba žádné šrouby ani kladiva, pouze je složíte dohromady.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>