Sauna v bytě? S infrasaunou žádný problém

Doporučili Vám lékaři, že byste měli chodit do sauny? Nechce se Vám, docházet do míst, kde saunu provozují?

Co takhle si postavit saunu doma? Že nemáte kde? Kdepak, vsaďte se, že místo najdete. Infrasauna se totiž vejde i do sebemenšího bytu.

Neznáte infrasaunu? Moderní infrasauna je domácí lékař a má blahodárné účinky infračerveného tepla na lidský organismus, zdraví i psychiku.

Výhody infrasauny

Oproti klasickým saunám mají infrasauny celou řadu předností, cenu, provozní náklady a především lepší terapeutické a šetrnější účinky na organismus. Infrasaunu mohou aktivně používat i alergici, starší lidé a všichni ti, kteří klasickou finskou saunu nemohou ze zdravotních důvodů užívat. Šikovní kutilové navíc zvládnou infrasaunu postavit sami. Je to totiž jednoduchý stavebnicový systém.

Pro samotný provoz infrasauny potřebujete jen běžnou zásuvku 230 V. Výhodou infrasauny je, že k jejímu provozu není třeba žádné speciální odvětrávání. Stačí přirozená cirkulace vzduchu v interiéru.

Infrasaunu pořídíte i za pár desítek tisíc korun. Jeden cyklus stojí méně, než kolik zaplatíte za využívání klasické sauny. Náklady na jedno infrasaunování jsou v řádu jednotek max. desítek korun.

Příznivé účinky infrasauny
  • Rychle snižuje ztuhlost končetin, kloubů a zad
  • Snižuje svalové napětí
  • Mírní bolesti
  • Stimuluje krevní oběh
  • Působí při léčbě chorobných zánětlivých procesů kůže
  • Vhodný doplněk pro redukci váhy. Za 30 min. spálí až 600 kcal
  • Účinná relaxace a regenerace organismu

A co vy? Už se vidíte ve své domácí sauně nebo dáte přednost raději klasickým saunám a sounování vnímáte i jako společenskou záležitost?

-VE-
foto: Lukas Kubica, Unsplash

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>