Co vám v bytě nesmí chybět

Přestěhovali jste se do nového a postupně vybavujete byt nábytkem a dekoracemi. Přemýšlíte, co ještě koupit, abyste byli spokojeni a aby vám v novém bydlení ke spokojenosti nic nechybělo? Máme pro vás několik tipů, na co byste neměli zapomenout, aby se vám bydlelo lépe.

Dostatek úložných prostor

Abyste doma měli pořádek a abyste neměli ten nepříjemný pocit z neuklizenosti z volně položených věcí, myslete na dostatek úložných prostor. Šťastnější z nás mají vestavěné skříně, které nikde nepřekáží a splývají s interiérem. Kdo neměl příležitost vbudovat do bytu vestavěné skříně, musí myslet jinak.

Určitě se vám bude hodit jedna velká skříň, vysoká ideálně až ke stropu, do které se vleze všechno neskladné. Takovou skříň je nejlepší postavit do chodby či do místnosti, kde se nespí, aby váš klidný spánek nenarušoval usazující se prach. Další úložný prostor vám mohou poskytnout větší police, na které lze umístit krabice, díky kterým také docílíte uklizeného dojmu.

Při vybavování pamatujte i na koupelnu. Do koupelny si určitě pořiďte koupelnový nábytek, do kterého můžete uložit všechny věci. Pamatujte na dostatečnou velikost tohoto nábytku. Věci, které je potřeba do něj schovat jsou sice malé, ale je jich opravdu mnoho. Jen si přestavte, co všechno do něj musíte uložit – toaletní papír, čistící prostředky, hadry, strojky, kosmetiku a mohli bychom pokračovat. Koupelnový nábytek do každého interiéru vyberete zde.

Místo křesla sedací vak

Už jste si pořídili gauč, ale někdy byste chtěli změnit vaše útočiště? Pořiďte si sedací vaky. Ty jsou moderním řešením sezení hodící se do všech interiérů. Pro jeho rozměry a váhu s ním lze po bytě různě šoupat. Vy ho tak jednou můžete půjčit dětem do pokojíčku, když přijde návštěva, máte sezení navíc a když se chcete jen tak válet u televize, není lepšího místa. Levné sedací vaky můžete koupit na sedacivakemi.sk.

Jak to financovat

Ptáte se,  jak to všechno máte financovat, když jste se právě nastěhovali a ještě se blíží Vánoce? Řešením může Quatro půjčka. Lze ji použít na cokoli, a za vše co si za půjčku koupíte vám z ceny nákupu vrátí 5%. Quatro půjčky jsou výhodné stejně jako v bance, protože patří do téže skupiny . Navíc zde půjčku získáte zcela bez poplatků. Více o této výhodné půjčce naleznete na quatropozicky.sk.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>