Reverzní dveře – skrytý hrdina moderního designu

Představte si dveře, které dokonale souzní s vaším interiérem a vytvářejí perfektní harmonii moderního designu a praktičnosti. Reverzní dveře (dveře se skrytým falcem) jsou prvkem, který do vašeho domova přinese vyšší úroveň elegance a stylu. Nejsou jen obyčejnou funkční součástí interiéru, ale stanou se skutečnou ozdobou vašeho bydlení.

reverzni dvere

Proč si reverzní dveře zamilujete?

  • Sexy minimalismus: Díky perfektně splývající rovině dveří a zárubní a skrytým závěsům přinášejí neodolatelný minimalistický vzhled, který dodává interiéru nádech luxusu. Každý, kdo vstoupí do vašeho domova, bude ohromen jeho estetickou čistotou.
  • Úspora prostoru: Otevírají směrem do zárubně, což znamená, že šetří místo a umožňují vám využít každý centimetr vašeho prostoru na maximum. Ideální volba pro milovníky elegantních řešení i v těch nejmenších místnostech.
  • Bohatá paleta designů: SOLODOOR nabízí širokou škálu dekorů a provedení, takže si můžete vybrat přesně podle svého vkusu. Plná varianta zajistí dostatek soukromí, prosklená dodá více přirozeného světla. Designeři zkrátka popustili uzdu své fantazii a dokonale zkombinovali nadčasový vzhled s funkčností.  
  • Pocit bezpečí: Reverzní dveře od sušického výrobce SOLODOOR jsou vybaveny spolehlivým magnetickým zámkem, který je nejen praktický, ale také dodává pocit bezpečí a komfortu. 

Na dveře se skrytým falcem od společnost SOLODOOR můžete získat nadstandardní záruku 5 let, což dokazuju kvalitu provedení a spolehlivost výrobce. Dodejte svému domovu smyslný nádech s reverzními dveřmi, které jsou zosobněním smyslu pro krásu.

Více informací najdete na www.solodoor.cz 

-TZ-

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>