Interiérová elita opět po roce v Letňanech

Navštivte ve dnech 22.–25. března 2018 veletrh FOR INTERIOR a přehlídku interiérového designu DESIGN SHAKER!  

Designshaker_SIL26_bck

Ať už Vás zařizování bydlení či kancelářských prostor baví, živí, nebo se jím „musíte“ zabývat, určitě přemýšlíte, jak jej provést co nejefektivněji. Nenechte si proto ujít jedinečnou příležitost a navštivte veletrh FOR INTERIOR v PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 22. 3. do 25. 3. 2018, kde máte možnost se na jednom místě seznámit s předními interiérovými značkami a aktuálními trendy.

Největší jarní veletrh nábytku a interiérů v ČR, který jste v minulosti znali pod jménem FOR FURNITURE, změnil od letošního roku svůj název. Důvod je velmi logický. Více než 300 vystavovatelů v pěti veletržních halách už neprezentuje pouze nábytek (angl. furniture), nýbrž všechno, co z interiéru vytvoří kompaktní celek doladěný do nejmenšího detailu včetně pečlivě vybraných materiálů a barev.

Designshaker

Součástí bude opět i přehlídka interiérového designu DESIGN SHAKER. Již sedmým rokem se zde návštěvníci mohou seznámit s novinkami a trendy v tvorbě významných, ale i začínajících českých i zahraničních designérů, studií a firem (např. KATRELL, CASA MODERNA, JAP, LUSITO) a rovněž nováčků (např. JUSTIN DESIGN, IVAN JUREČKA a další).

Designshaker_03

Snahou organizátorů je propojit kvalitní designéry a etablované firmy. V rámci přehlídky mají skvělé podmínky pro bližší seznámení se s příslušnou problematikou a následné navázání dlouhodobé spolupráce. Vedle již renomovaných designérských studií dává veletrh prostor i mladým designérům, pro něž je tato platforma mnohdy první příležitostí představit své projekty výrobcům či dalším případným spolupracovníkům.

Připravovaný ročník letos nově doplní specializovaná přehlídka DESIGN V KOUPELNĚ věnující se koupelnám, jejich zařízení, vybavení a příslušenství. Zde se budou nejen prezentovat výjimečné koupelnové produkty a řady domácích i světových značek, jako jsou HANS GROHE, HÜPPE, EMCO, RAKO, ZEHNDER a další, ale v rámci této sekce se chystá rovněž řada přednášek a diskusí na aktuální témata. Hlavním partnerem je ProCeram a.s.

Více informací naleznete na těchto odkazech:

www.forinterior.cz
www.designshaker.cz
www.designvkoupelne.cz

Zdroj: redakce DESIGN SHAKER / tisková zpráva

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>