Jak zabydlet balkón

Je vám líto, že nemáte u bytu nebo domu terasu, ale jen nepříliš velký balkón? Nebo vám to líto sice není, ale balkón využíváte zatím jen na věšení prádla a občasné kouření? Tak či tak se dají i s touto malou plochou patřící k nemovitosti udělat hotové zázraky. Je totiž škoda, aby sloužila jen jako větší okno či náhrada za sušárnu, zvlášť v blížících se letních dnech.

I když máme třeba k dispozici zahradu u domu, zabydlení balkónu oceníme i tak. Balkón totiž pro nás může být ideálním místem k odpočinku, třeba v době poledne, kdy se nám na zahradu nechce a zároveň si chceme trochu posedět na vzduchu.

Někteří sice jako možnost, jak obydlet balkón, volí alternativu jeho zasklení, ale ne každému tento typ řešení vyhovuje. Právě ti, co mají raději posezení venku, většinou sahají po některých interiérových prvcích, jakými jsou různá lehátka, stoly, židle a dokonce i slunečníky, které jsou na balkónech většinou hodně nešikovné.

Abychom se vyrovnali s nedostatkem prostoru a zároveň měli možnost příjemného stínu, nabízí se nám ideální řešení ve formě venkovní markýzy. Venkovní markýzu můžeme pořídit v různých typech a velikostech, takže snadno objevíme takovou, která bude pasovat i k nám na balkon.

A její hlavní plus? Nemusíme se bát, že nám ji odnese vítr, protože je upevněná napevno. Za druhé –  nikam se neplete, protože je připevněná na horním okraji balkónu. Za třetí – je zatahovací, takže si ji můžeme libovolně podle potřeby zatáhnout a zase roztáhnout.  A za čtvrté nemusíme přemýšlet, kam s ní na zimu, protože může zatažená klidně zůstat na svém místě.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>