Jaké trendy ovládají současný design a jaké novinky nabízejí kvalitní nábytkářské firmy? Dozvíte se na FOR INTERIOR

Život v Česku se po koronavirové krizi pomalu dostává zpět do normálu. Češi opět zaplnili obchodní centra, hobbymarkety i prodejny s nábytkem, kdy se snaží plnit si své sny na zvelebení domovů a realizují dlouho plánované rekonstrukce a inovace. Veletrh FOR INTERIOR bude jedním z míst, kde se sejde to nejlepší, co české nábytkářství nabízí.

Své návštěvníky přivítá ve dnech 1. až 4. října. Představí se na něm nejvýznamnější české firmy, poctivé řemeslo i nové kolekce výrobků, trendy moderního designu nebo unikátní technologie. Návštěvníci budou moci poznat také vítězné exponáty soutěže Nábytek roku 2020 a jedna z hal bude věnována oblíbené Zóně spánku zaměřené na kvalitní a příjemné snění. 

Originální doprovodný program veletrhu plný zajímavých přednášek a workshopů sestaví organizátoři na míru profesionálům z oboru, ale i laické veřejnosti. Jedním z jeho stěžejních bodů bude projekt Inspirace pro bydlení, který připravuje tým designérů v čele s Ivou Bastlovou a partnerem, společností Blum. Ve Vstupní hale I bude vybudována pětice interiérů s nápady, radami a tipy na zařízení bydlení. Unikátní expozice se zaměří jak na výběr materiálů a jejich vhodného použití, tak na výběr kování v jeho tradiční i netradiční aplikaci, ale také na výběr barev a jejich kombinace. Barevné schéma bude výrazné a odvážné, stejně jako jsou aktuální zahraniční trendy. Komentované prohlídky pro zájemce budou probíhat každý den od 14 hodin.

Dalším z lákadel pro návštěvníky FOR INTERIOR bude také Velká návštěvnická soutěž, která přinese až 500 šancí na výhru v Kole štěstí a získání atraktivní ceny. Jak bude probíhat? Každý návštěvník, který doloží účtenku s nákupem na veletrhu nad 500 Kč, bude mít šanci pokusit Štěstěnu a vytočit si výhru. Denně se bude soutěžit o více než stovku cen. Kromě Kola štěstí mohou návštěvníci vyhrát také v soutěži s TV Bydlení, a to koupelnu v hodnotě 100 000 korun.

Více informací najdete na www.forinterior.cz. 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>