Imitace betonu jsou dokonale přizpůsobivé. Hezky budou vypadat s dlažbou v dekoru dřeva či kamene 

Chtěli byste mít v interiéru materiál, který bude ladit se vším? Vynikající volbou bude dlažba v imitaci betonu. Je jako chameleon, který se dovede přizpůsobit jakémukoliv prostředí. Skvěle bude vypadat v kombinaci s přírodními materiály a jejich imitacemi, jako například s dlažbou v imitaci dřeva, kamene či mramoru. Dlažby v imitaci betonu na rozdíl od pravého betonu vůbec nemusejí být jen šedé, ale mají i řadu dalších barev, jako je zelená, modrá nebo oranžová a dají se k nim pořídit také dekorace z keramiky. 

Dlažba v imitaci betonu si v koupelně skvěle rozumí s dekorem dřeva na podlaze i na nábytku 

Snad žádný materiál není tak dokonale přizpůsobivý jako dlažby v imitaci betonu. Vyrábějí se nejmodernějšími technologiemi digitálního tisku. Využití nacházejí jak na podlaze, tak na stěně, kde plní funkci pohledového betonu. Přesně tato skutečnost se zamlouvala i jednomu ze zákazníků společnosti M.B.KERAMIKA. 

Specialisté firmy mu doporučili pro jeho podkrovní koupelnu toto řešení: Dlažbu imitující beton položit na stěnu jako obklad a zkombinovat ji s dlažbou v imitaci dřeva. „Imitace betonu působí jednoduše a čistě a dekor dřeva dodává koupelně na útulnosti,“ popsal zákazník. 

koupelna-realizace

Inspirace: Zákazník společnosti M.B.KERAMIKA zvolil do své koupelny kombinaci imitace betonu s imitací dřeva. 

Dlaždice v imitaci betonu budou vypadat skvěle také v kombinaci s dlažbou v imitaci kamene nebo s dlažbou v imitaci mramoru.

Dlažba v imitaci betonu je vhodná i do sprchového koutu, zákazník opět zvolil efektní kombinaci s designem dřeva 

I koupelna dalšího zákazníka je hezkým příkladem toho, jak výborně mohou vedle sebe vypadat dekor betonu a dřeva. A to dokonce i ve sprše! Zákazník nechal dlaždice imitující beton položit do koupelny jako obklad na stěnu a zkombinoval je s dlažbou v imitaci dřeva na stěně i na podlaze. Odborníci z online centra vám večer i o víkendu rádi z pohodlí vašeho domova pomohou zařídit interiér přesně dle vašich představ. Mohou vám také poslat aktuální novinky z veletrhů.

realizace-dlazby-09c

Inspirace: Dlažba v imitaci betonu je v koupelně zákazníka položena jako obklad na stěnu. 

5 výhod obkladu a dlažby v imitaci betonu z keramiky z hlediska designu

1. Řada barev – šedá, hnědá, černá, zelená, modrá, oranžová, krémová… 

356-velkoformatovy-obklad-a-dlazba-lemmy_2

Dlažby v designu betonu mají spoustu barev. Na designové fotografii je dlažba Lemmy položena na stěně za vanou a také ve sprše jako obklad. 

2. Možnost zpestření dekorativními dlaždicemi – základní obklad a dlažba se dá oživit dekoracemi z keramiky s geometrickými, abstraktními, patchworkovými a jinými vzory.  

196-dlazba-v-imitaci-betonu-highway_4

Dekorativní dlaždice imitující beton se dají využít i jako obklady. Na obrázku je dlažba Highway. 

3. Různé povrchy – imitace betonu mohou mít povrch v lesku, v matu, leštěný či pololeštěný povrch… 

4.  Řada formátů – u imitací betonu jsou samozřejmostí malé i středně velké formáty dlaždic až po velkoformátové obklady a dlažby v imitaci betonové stěrky v rozměrech 80×80 cm, 60×120 cm, 150×150 cm a mnoha dalších až po obří rozměr 160×320 cm. 

223-dlazba-v-imitaci-betonu-art_1

 Betonové imitace jsou oblíbené také ve velkých formátech. Na obrázku je dlažba Art. 

5. Stylová rozmanitost – díky širokým designovým možnostem se obklad a dlažba v designu betonu dá zvolit pro jakýkoliv styl bydlení – moderní, industriální, rustikální, retro či vintage…  

280-dlazba-v-imitaci-betonu-le-cave_1

Dlažba v betonovém designu je vhodná ke všem stylům bydlení, jako například rustikálnímu. Na obrázku jsou dlaždice Le Cave. 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>