Imitace betonu jsou dokonale přizpůsobivé. Hezky budou vypadat s dlažbou v dekoru dřeva či kamene 

Chtěli byste mít v interiéru materiál, který bude ladit se vším? Vynikající volbou bude dlažba v imitaci betonu. Je jako chameleon, který se dovede přizpůsobit jakémukoliv prostředí. Skvěle bude vypadat v kombinaci s přírodními materiály a jejich imitacemi, jako například s dlažbou v imitaci dřeva, kamene či mramoru. Dlažby v imitaci betonu na rozdíl od pravého betonu vůbec nemusejí být jen šedé, ale mají i řadu dalších barev, jako je zelená, modrá nebo oranžová a dají se k nim pořídit také dekorace z keramiky. 

Dlažba v imitaci betonu si v koupelně skvěle rozumí s dekorem dřeva na podlaze i na nábytku 

Snad žádný materiál není tak dokonale přizpůsobivý jako dlažby v imitaci betonu. Vyrábějí se nejmodernějšími technologiemi digitálního tisku. Využití nacházejí jak na podlaze, tak na stěně, kde plní funkci pohledového betonu. Přesně tato skutečnost se zamlouvala i jednomu ze zákazníků společnosti M.B.KERAMIKA. 

Specialisté firmy mu doporučili pro jeho podkrovní koupelnu toto řešení: Dlažbu imitující beton položit na stěnu jako obklad a zkombinovat ji s dlažbou v imitaci dřeva. „Imitace betonu působí jednoduše a čistě a dekor dřeva dodává koupelně na útulnosti,“ popsal zákazník. 

koupelna-realizace

Inspirace: Zákazník společnosti M.B.KERAMIKA zvolil do své koupelny kombinaci imitace betonu s imitací dřeva. 

Dlaždice v imitaci betonu budou vypadat skvěle také v kombinaci s dlažbou v imitaci kamene nebo s dlažbou v imitaci mramoru.

Dlažba v imitaci betonu je vhodná i do sprchového koutu, zákazník opět zvolil efektní kombinaci s designem dřeva 

I koupelna dalšího zákazníka je hezkým příkladem toho, jak výborně mohou vedle sebe vypadat dekor betonu a dřeva. A to dokonce i ve sprše! Zákazník nechal dlaždice imitující beton položit do koupelny jako obklad na stěnu a zkombinoval je s dlažbou v imitaci dřeva na stěně i na podlaze. Odborníci z online centra vám večer i o víkendu rádi z pohodlí vašeho domova pomohou zařídit interiér přesně dle vašich představ. Mohou vám také poslat aktuální novinky z veletrhů.

realizace-dlazby-09c

Inspirace: Dlažba v imitaci betonu je v koupelně zákazníka položena jako obklad na stěnu. 

5 výhod obkladu a dlažby v imitaci betonu z keramiky z hlediska designu

1. Řada barev – šedá, hnědá, černá, zelená, modrá, oranžová, krémová… 

356-velkoformatovy-obklad-a-dlazba-lemmy_2

Dlažby v designu betonu mají spoustu barev. Na designové fotografii je dlažba Lemmy položena na stěně za vanou a také ve sprše jako obklad. 

2. Možnost zpestření dekorativními dlaždicemi – základní obklad a dlažba se dá oživit dekoracemi z keramiky s geometrickými, abstraktními, patchworkovými a jinými vzory.  

196-dlazba-v-imitaci-betonu-highway_4

Dekorativní dlaždice imitující beton se dají využít i jako obklady. Na obrázku je dlažba Highway. 

3. Různé povrchy – imitace betonu mohou mít povrch v lesku, v matu, leštěný či pololeštěný povrch… 

4.  Řada formátů – u imitací betonu jsou samozřejmostí malé i středně velké formáty dlaždic až po velkoformátové obklady a dlažby v imitaci betonové stěrky v rozměrech 80×80 cm, 60×120 cm, 150×150 cm a mnoha dalších až po obří rozměr 160×320 cm. 

223-dlazba-v-imitaci-betonu-art_1

 Betonové imitace jsou oblíbené také ve velkých formátech. Na obrázku je dlažba Art. 

5. Stylová rozmanitost – díky širokým designovým možnostem se obklad a dlažba v designu betonu dá zvolit pro jakýkoliv styl bydlení – moderní, industriální, rustikální, retro či vintage…  

280-dlazba-v-imitaci-betonu-le-cave_1

Dlažba v betonovém designu je vhodná ke všem stylům bydlení, jako například rustikálnímu. Na obrázku jsou dlaždice Le Cave. 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>