Moderní koupelnové baterie

Položte si ruku na srdce a odpovězte si, kolik času trávíte v koupelně. Je samozřejmostí, že ženy v nich tráví podstatně delší čas než muži. Někdy se hovoří i o 60 minutách denně. Ovšem v posledních letech se klade velký důraz i na vzhled mužů a ti tak začínají ženy pomalými kroky dohánět. Protože v koupelně obvykle začínáme den a zde ho i končíme, je třeba abychom se v ní cítili příjemně.Toho lze docílit vkusným výběrem interiérových doplňků, který nemusí zůstat jen u výběru ručníků či barvy mýdla.

Dominantou koupelny se mohou stát i moderní koupelnové baterie. Při jejich výběru doporučujeme zohlednit vícero faktorů, jakými jsou tvar umyvadla a případně i vany. Hranatá baterie bude vypadat lépe, sladíte-li ji s geometricky řezavějším tvarem. Oblá umyvadla bude lepší zkombinovat s bateriemi kulatějšího tvaru. Aby Vám v koupelně nevznikl paskvil a aby působila uceleným dojmem, je vhodné vybírat je z ucelených produktových řad výrobků.

Velký výběr luxusních moderních koupelnových baterií naleznete v Salon Cardinal Koupelny.

Při výběru baterie se pochopitelně nejprve řídíme jejím vzhledem, ale určitě bychom měli zohlednit i několik dalších parametrů.

Každému se jistě líbí myšlenka možnosti ušetřit. Šetřit můžete i výběrem vhodné baterie. K úsporám vody pomáhají omezovače průtoku vody přímo v kartuších, perlátory a také omezovače teploty vody. Obecně je vhodnější používat pákové vodovodní armatury, protože se nejen pohodlněji ovládají, ale rychleji se na nich nastaví požadovaná teplota, čímž lze uspořit značné množství protékající vody.

Pokud máte děti, určitě chcete dbát na jejich bezpečnost. Proto vybírejte baterie, u kterých není možné omylem pustit horkou vodu. Na vodovodních termostatických bateriích lze nastavit nejvyšší možnou teplotu a integrovaná pojistka horké vody zabrání neúmyslnému puštění horké vody a zabrání tak případnému opaření.

Při výběru také není na škodu si danou baterii osahat, abyste se přesvědčili, že Vám padne do ruky.

Luxusní baterie zajímavých designů zakoupíte na www.saloncardinal.com/bathrooms/cz.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>