Letošní FOR ARCH má co nabídnout

V pořadí sedmadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční na konci září v areálu PVA EXPO PRAHA v Praze-Letňanech, bude mít letos opět velmi bohatý program. I letos uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA a to ve dnech 20.–24. září. Poprvé se na něm představí různá denní témata, včetně tematických odborných konferencí a specializovaných poraden.

Novinkou oproti předchozím ročníkům budou denní témata věnovaná významným trendům současného stavitelství.

for arch 01

První den veletrhu, úterý 20. září, tak bude ve spolupráci s nadací ABF zaměřený na problematiku kvality výrobků a materiálů, včetně systému ratingu kvality.

Ve středu 21. září,  ve spolupráci se společností pro techniku prostředí (STP), bude na programu řízení energetické náročnosti budov a koncepce větrání.

Ústředním tématem na čtvrtek 22. září je stále aktuálnější podpora odborného vzdělávání, přičemž zároveň proběhne čtvrtý ročník dvoustranných obchodních jednání Matchmaking Business Meetings, na němž budou podnikatelé ve stavebnictví navazovat nová partnerství se zahraničními společnostmi.

Pátek 23. září pak bude věnován fenoménu „chytrý dům“, jenž svou konstrukcí, užitou technologií a řídicími systémy zajišťuje optimální a komfortní prostředí svým obyvatelům. Závěrečný den, sobota 24. září, představí téma stavby svépomocí, včetně specifických pracovních postupů.

Zároveň bude také k dispozici STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM, v němž v rámci jednotlivých denních témat odborníci poradí, jak na věc. Po celou dobu veletrhu si budou moci návštěvníci v hale číslo 3 prohlédnout expozice firmy SULKO nabízející ucelený systém řešení otvorových výplní, dveří a oken i pro náročné zákazníky, seznámí se s výrobcem stínicí techniky a technologickým lídrem oboru firmou ISOTRA.  Zájemci si prohlédnou nabídku plotových systémů firmy Pilecký a nebude chybět ani vedoucí výrobce vrat, dveří, zárubní a pohonů – společností Hörmann. Hala číslo 5 pak bude mít připraveny expozice firmy ESCO, jednoho z největších výrobců masivních a třívrstvých dřevěných podlah v Evropě, představí se zde největší a nejstarší výrobce dveří v Česku, firma Sapeli, a zkrátka nepřijdou ani zájemci o interiérová řešení, které nabízí mezinárodní společnost Admonter.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>