Občanská vybavenost a nové bydlení

Jedním z kritérií pro přestěhování je požadavek na dobrou občanskou vybavenost. Zajímá nás, jak vzdálená jsou nákupní centra, jak daleko to budou mít děti do školy, kde je nejbližší banka, pošta nebo poliklinika. Čas jsou peníze, a proto mnohdy právě občanská vybavenost dané lokality je hlavním argumentem pro přestěhování.

Patrné je to především u bydlení v Praze, kde vedle požadavků na samotný komfort bydlení, řešíme i to, jak daleko to máme k nejbližší zastávce metra nebo za kolik minut se dostaneme do centra města autem. Další co nás zajímá je atraktivita lokality z hlediska trávení volného času.

Blízká dostupnost zastávky metra, pár minut do centra či nákupního střediska, ale i široké sportovní využití nabízejí byty Prosek. Navíc se v dané lokalitě dostaneme nejen k jízdě na bruslích, ale dokonce i na koni. Originální je taktéž letní bobová dráha nebo Park přátelství.

Diamantová perla – kancelářská budova City West, vznikající centrální náměstí a park, představujícím místo setkávání a odpočinku – to vše nabízí byty Stodůlky v lokalitě Západního města, kde se postupně rozrůstá nabídka potřebných služeb a obchodů.

Blízko do centra města, množství tramvajových linek, multifunkční hala 02 Arena a plánovaná výstavba sportovišť, představuje bohaté portfolio pro byty Vysočany, situované navíc v bytovém komplexu umístěném jen kousek od řeky Rokytky uprostřed zeleně.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>