Oživte i svůj domov s inspirací z jarních veletrhů ABF!

Letošní zima se příliš nepředvedla a jaro už pomalu klepe na dveře. Také máte vždy chuť oživit po zimě váš domov, pustit do něj svěží vzduch a zase jej trochu vylepšit? Pokud úplně nevíte, jak na to a hodí se Vám pár zajímavých tipů, potom je pro Vás soubor jarních veletrhů, v čele s FOR FURNITURE, jako stvořený.

Nápadů a novinek tam najdete zaručeně dostatek.

Tématem veletrhů je bydlení jako celek a zahrnuje tak vše od nábytku přes stavby až po zahrady. Letošní ročník bude již 5. ajako každý rok se můžete spolehnout na skvělou organizaci a díky značné prestiži také na bohatou účast ověřených vystavovatelů, jejichž počet v minulém roce dosáhl přes 600.  Pokud patříte mezi zákazníky, kteří umí ocenit kvalitní český nábytek, můžete se těšit na české výrobce jako ROTT, JELÍNEK, KAPLAN, LD SEATING nebo TRACHEA.  Z prezentovaných zahraničních značek nábytku se budete moci těšit například na značky ALBERT PONSEL, KING KOIL nebo EGOITALIANO.

Pokud Vás zajímají novinky ze světa designu a současných trendů, bude pro Vás milým potěšení výstava DESIGN SHAKER, která se letos představí v nové podobě rozdělené do 3 sekcí: Big Deal – věnovaná top designovým tvůrcům, Fresh space, kde se představí mladá generace designérů a Field office, kde budou k vidění zajímavé návrhy i realizace interiérů známých architektonických studií. Další zajímavou akcí bude také SCÉNA: Inspirace & Trendy 2015. Jedná se o unikátní představení čtyř světových trendů v designu, které budou sestaveny z exponátů vybraných vystavovatelů a prezentovány v samostatných „mini“ interiérech. Vybraná témata pro letošní rok jsou:  industrial (inspirovaný průmyslovými prvky a materiály), orient (postavený na barvách a vzorech orientu), neutral (styl plný jemných linií a něžných barev, který vzhlíží do budoucnosti) a mix mash (eklektický, výrazný styl kombinující zdánlivě nesourodé materiály a výrazné barvy zkrocené do harmonie).

V rámci veletrhů se budou konat také dvě soutěže, které rozhodnou o nejlepších exponátech. První soutěž, ve které bude rozhodovat odborná porota, se jmenuje GRAND PRIX a my už nyní můžeme prozradit některé soutěžní exponáty, které budete moci vidět. Například to bude inovativní židle OYO od světoznámého designera a držitele mnoha prestižních ocenění Martina Ballendata, která je kombinací židle, houpacího křesla a sedla. PF DESIGN bude soutěžit se svojí „zelenou“ solární nabíječkou ve tvaru stromu s názvem Ginkgo. Možná si ale odnesou hlavní cenu GARDNERS se svými obrazy z živých rostlin.

Ve druhé soutěži s názvem JARNÍ FAVORIT VELETRHŮ 2015 naopak rozhodnou samotní návštěvníci, kteří budou mít za úkol vybrat nejpopulárnější exponát podle jejich měřítek. Stanou se Favoritem třeba unikátní akvária na chov medůz od firmy AVIVE, nové balanční židle od českého výrobce PEŠKA nebo designové venkovní květináče FLORAVIL? Návštěvníci si svojí účastí mohou vysoutěžit překrásný stůl HANNA od českého výrobce ROTT v hodnotě 60 000 Kč!

Jasné je jediné, FOR FURNITURE 2015 a přidružené veletrhy budou velkou událostí a pokud máte radost z vylepšování bydlení, zútulňování zahrady nebo „jen“ oceníte zajímavý víkendový program, zapamatujte si 19.3 – 22.3. v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>