Kvalitní spánek vám zajistí jedině kvalitní matrace

Několikanásobné testování, prodloužená záruka a velký výběr materiálů. To je jen zlomek výhod, kterými se mohou pyšnit matrace Slumberland. Kvalitní matrace udrží páteř v přirozené poloze a zároveň umožní se pohodlně přetočit na bok. Není příliš měkká, tvrdá a neobtěžuje nadměrným pružením.

Takových vlastností ale technologové a konstruktéři dosáhnou jedině díky pečlivému testování na několika úrovních.

Prototypy testují lidé i počítače

Každá matrace Slumberland projde ve fázi prototypu kontrolou na přístroji ErgoCheck. Tato podložka z optických vláken se připojí k počítači a když na ni ulehne člověk, vyhodnotí zatížení jednotlivých partií těla a protitlak materiálu matrace. Jednoduše řečeno – podložka měří tlak, který na ni tělo vyvíjí. Podle výsledků se potom u matrací upravuje složení jádra, tuhost a také rozložení anatomických zón.

Každý člověk je samozřejmě jiný, takže na prototyp matrace postupně ulehne několik lidí různé hmotnosti, výšky a celkové tělesné stavby. Parametry se potom přizpůsobí cílové skupině.

ErgoCheck ovšem není žádný tajný přístroj, který by si vědci schovávali v laboratoři. Na vybraných akcích si můžete nechat zdarma udělat vlastní analýzu. Díky přístroji tak zjistíte, jaká matrace je pro vás nejvhodnější.

Kovový válec simuluje roky používání

Na začátku je vždy myšlenka, počítačový model a výroba prototypu. Prototyp matrace pak projde analýzou na přístroji ErgoCheck, ale tím jeho testování rozhodně nekončí. Následují zátěžové testy, při kterých se matrace položí na testovací stolici a po celé její ploše se pohybuje kovový válec.

Válec svůj pohyb zopakuje až 150 000x a napodobí tak 5leté, 6leté nebo 7leté používání matrace. Každý majitel má tedy jistotu, že jeho nová matrace něco vydrží.

Poslední fází je klinické testování, při kterém technologové a konstruktéři dbají na to, aby nové matrace Slumberland měly maximum ortopedických vlastností. Samozřejmostí také je, že jsou antialergenní.

Výběr zvládnete rychle, ale neuspěchejte ho

Víte, že chcete matraci Slumberland, ale ještě nevíte jakou? Máte hned tři možnosti. Můžete se podívat do katalogu, kde si matraci vyberete podle typu a materiálu. S výběrem vám pomůže také konfigurátor Dr. Sleepa, kam zadáte 5 údajů a Dr. Sleep vám doporučí ideální matraci přesně pro vás. Třetí možností je návštěva některého z prodejců.

Nejlepší variantou je ale kombinace všech tří možností, ostatně nákup nové matrace se nevyplatí uspěchat:

  • Prohlédněte si katalog, abyste získali základní přehled.
  • Použijte konfigurátor pro určení ideální matrace pro vás.
  • Vybranou matraci si vyzkoušejte u některého z prodejců.

Celý postup zvládnete během pár hodin, čím pečlivěji si ale novou matraci vyberete, tím spokojenější s ní budete.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>