Pojistka, která chrání domy i majetky

Můj dům, můj hrad. Rčení, které skrytě popisuje a vystihuje význam slova domov. Nejde jen o samotné obydlí, o fyzickou nemovitost, ale také vztahy, rodinné vazby a soukromí. Zvláště to je v dnešní době ceněno nade vše.

Proto, abyste se ve svém domově mohli cítit dobře a bezpečně, aby intimita jeho obyvatel zůstala chráněná a zcela nedotčená, je třeba něco udělat. Není žádnou samozřejmostí, že bude vaše okolí respektovat zásady slušnosti a nebude činit kroky, které budou hraničit s nemilými důsledky nebo obtěžováním. 

Ať už si postavíte vysokou zeď nebo se rozhodnete svůj dům obehnat živým plotem z tújí, hlavní bod úspěchu spočívá v dobrém pojištění. Pojištění domácnosti je prostředkem, který dokáže vykompenzovat ztráty zapříčiněné jakoukoliv nepříjemností. 

Žijte v bezpečí

Program „Bezpečný domov plus“ představuje novou generaci pojištění majetku a odpovědnosti.  Pojistit lze rodinný dům až se dvěma byty, byt v osobním vlastní, stavbu, budovy s podnikatelkou činností až do poloviny obytné plochy, kanceláře, ordinace a dokonce i bazény a vířivky. 

jaklepebydlet.cz_ergo_cz_01

Každého svého klienta ochrání před základními i katastrofickými riziky, jako jsou například požár, výbuch, úder blesku, krupobití, povodně, záplavy, poškození budovy třetí osobou nebo zvěří. V rámci aktivní smlouvy lze sjednat majetkové pojištění se specializací na vybavení domácnosti a cennosti. Velmi dobře se šikne i za takových bizarních situací, jako když vyteče z pračky voda a zatopí byt pod vámi, zabouchnete si dveře a budete potřebovat asistenci zámečníka nebo omylem shodíte a rozbijete zboží v obchodě.

Od věci zde není ani takzvaná pojistka na blbost, neboli pojištění odpovědnosti občana za škodu. Člověk nemusí být prvotřídní nešika, aby při vší smůle zničil věc větší hodnoty. Stane se a škody jsou někdy opravdu nedozírné. Krytí této služby je až do výše 10 miliónů korun a vztahuje se na všechny členy domácnosti po celém světě. Připojištění odpovědnosti se opravdu vyplatí lidem, kteří jsou denně v kontaktu se svým okolím a cizím majetkem.

jaklepebydlet.cz_ergo_cz_02

Žít aktivní život bez pojistky se už dnes nejenže nenosí, ale ani nevyplatí. Ochrana před okolím i námi samotnými se při hektickém stylu života stává nutností.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>