Rekonstruujete bytové jádro? Kam s odpadem?

Chystáte se na rekonstrukci bytového jádra? Pak je dobré si nejprve ujasnit hned několik faktů. Kromě toho, jak by měly koupelna a WC vypadat, či jaký obnos můžete do rekonstrukce investovat, je třeba se rozhodnout, zda se do celé přestavby a všeho s ní spojené pustíte sami, nebo ji svěříte odborné firmě?

Myslet je potřeba například i na „maličkosti“ jako je odvoz odpadu.

Proč rekonstrukci svěřit do rukou odborníků?

Specializované firmy Vám mohou pomoci nejen vypracovat návrh úpravy, ale pomohou i s výstavbou nové koupelny a toalety a v neposlední řadě i s odstraněním původního jádra a odvozem suti.

Co je možné nazvat stavební sutí? Do stavební suti patří omítka, cihly, keramika (tedy umyvadla i záchody), dlažby, obklady, betony apod.

Proč svěřit suť do rukou odpadářské společnosti?

Důvodů je hned několik:

Nebudete muset řešit žádnou legislativu, logistiku dopravy ani likvidaci odpadů.

Během rekonstrukce jádra se vyprodukuje více odpadu, než by se na první pohled mohlo zdát. Díky odborné firmě vám starost, zda se vám vše vejde do auta odpadne, pouze si objednáte kontejner na odpad a poté zavoláte o jeho odvoz. Odvoz suti v Praze a okolí Vám zajistí firma Siegl.

Pomůžete s recyklací odpadu, není totiž odpad jako odpad. Různé typy odpadu mají různé druhy likvidace nebo následného dalšího využití. I suť lze odvézt do recyklačních středisek, kde se z tohoto materiálu vyrábí zásypový materiál.

U rekonstrukce se nejen bourá, ale také staví, a tak je potřeba na místo dopravit materiál. Existují společnosti, které vám v kontejneru můžou přivézt potřebný materiál. Zeptejte se na kombinaci služeb dopravy materiálů a přistavení kontejneru na odpad, můžete tak ušetřit nemalou částku!

Vzhledem ke zmíněným financím je výhodné si objednat odvoz suti od profesionálů. Ve většině případů to vychází levněji, než kdy byste si vše řešili sami. Specializované firmy jsou zároveň schopny zajistit i potvrzení o likvidaci odpadu, které můžete potřebovat například při kolaudaci.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>