Aby vám bylo teplo

Kalendářně sice ještě máme podzim, ale teploty blížící se nule zvěstí přicházející zimu. Jen málokdo ještě odolává pokušení spuštění topení, ale večery u televize tráví s hrubými ponožkami, pleteným svetrem a pod peřinou. Kdo naopak začal topit už během letošního teplého září, by se měl zamyslet nad zateplením domu. Proces zateplení a s tím související obnova domu je sice náročná, ale je zvládnutelná.

Díky zateplení ušetříte

Díky zateplení ušetříme náklady na energie a nebudeme muset topit už od září. Aby stál výsledek za to a vy jste byli spokojení, nechte si dům zateplit od psgroup.sk. Zde celý proces zateplení od A do Z zorganizují za Vás. O tom, že při volbě PS STAVBY s.r.o. nebudete litovat svědčí více než 140 zateplených a komplexně obnovených domů.

Začněte s okny

Pokud chcete nejprve začít výměnou oken, rozhodně neuděláte špatně. Plastová okna jsou dnes zase v módě. Není to ani tak pro jejich vzhled, jako spíše pro kvalitu, technické provedení a barvostálost. Tam, kde nestačí pro svou pevnost okna plastová, nastupují na jejich místo eurookna.

Kvalitní plastová okna a eurookna jsou vysoce odolná povětrnostním podmínkám a teplotním výkyvům. Plastová okna od firmy Cedera s.r.o. jsou zárukou jejich dlouhodobé životnosti, funkční bezpečnosti a stability. Kromě oken s 5 komorovým systémem mají v nabídce také 6 a 7 komorové systémy, které jsou vhodné pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Pryč s vlhkostí

Po výměně oken či zateplení domu se někdy může stát, že se v bytě začne objevovat nadměrná vlhkost. Proti tomu je třeba včas zasáhnout, protože takový jev může vést k vlhnutí zdí a k následnému výskytu plísní. Což jak dobře víme ohrožuje naše zdraví. S nadměrnou vlhkostí lez bojovat za pomocí odvlhčovačů dánské společnosti Dantherm. Odvlhčovač vás sice vlhkosti nezbaví ze dne na den, ale jedná se o dobrou investici, která vám zajistí optimální vlhkost v místnosti. Informace o odvlhčovačích DANTHERM naleznete na tomto linku.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>