Spěte pohodlně

Ráno může být moudřejší večera, pouze když se na něj dobře vyspíme. Spánek je oblíbená činnost, na kterou se každý den těšíme. Aby byl kvalitní a aby se nám spalo pohodlně je k tomu zapotřebí mít správné vybavení.

O pevné posteli a kvalitních matracích, které nám zajistí bezbolestná záda ani nemluvě. Je ale zapotřebí mít i kvalitní polštář a peřinu. Při výběru polštáře se řiďte mnoha aspekty. Určitě by měl odpovídat vaší spánkové poloze. Měl by být pohodlný a flexibilní a pokud jste alergici, měl by být vyrobený z hypoalergenních materiálů.

Jste-li vyššího vzrůstu, nejspíš vám nebude stačit peřina klasické délky. Také si musíte ujasnit, jakou výplň by peřina měla mít. Zda se chcete vrátit ve spánku do dětství a mít tedy peřinou péřovou, nebo byste raději volili z antialergenních materiálů.

Antialergenní peřiny jsou lehké, měkké a přijemně hřejivé. Velký výběr všech možných materiálů naleznete na eshopu obliecky-emi.sk. Peřiny Emi jsou šité speciální skandinávskou metodou, která spočívá ve vrstvení jemných pavučin z kvalitního polyesterového vlákna.

Nic není zadarmo a je jasné, že pokud vybavujete byt či dům od základu, není to pro vaši peněženku jednoduché. Na posteli a jejím vybavení byste ale neměli šetřit. Řešením může být půjčka. Půjčka, kterou získáte na slovenska-pozicovna.sk je velmi jednoduchá a lze ji získat z pohodlí postele u počítače. Jen si zvolíte  sumu, kterou si chcete půjčit, vyberete konkrétní typ půjčky a vyplníte online žádost. Nemusíte nic tisknout a nic posílat poštou.

Pokud získáte potřebný obnos, možná vám z něj zbude i něco navíc. Do čeho byste v ložnici ještě mohli investovat? No přece do přehozu na postel. Představte si situaci, kdy k vám vtrhne neohlášená návštěva a vy nemáte čas na ustlání postele. Přehozy na postel vám tuto starost ušetří. Jednoduše je přetáhnete přes postel a máte vystaráno.

Už jste si postel, matrace, peřinu i polštář pořídili a ne a ne v noci pořádně spát?

Alespoň dvě hodiny před usnutím nejezte, k večeři si místo kachny se zelím dejte spíše lehký zeleninový salát. Před spánkem ložnici důkladně provětrejte. Spěte v pohodlném volném oblečení, která vás nebude tlačit a dopřeje vám volný pohyb. Jakmile dodržíte těchto pár zásad, budete spát jako nemluvňata.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>