Barva Vánoc 2016

Nejen móda jde s dobou, nové trendy ovlivňují také nejoblíbenější svátky v roce – Vánoce. Do jakých barev ladit ty letošní Vám poradíme na následujících řádcích.

Mnozí se domnívají, že Vánocům sluší pouze červená, zelená, nebo zlatá. To však není zdaleka pravda. Ale neklesejte na mysli. Patří-li tyto barvy mezi Vaše oblíbené a neumíte-li si bez nich Vaše dokonalé Vánoce představit, dejte na sebe.

vanocni-stromecek

Letos vede kombinace bílých a pastelových barev

Ti, kdo jsou otevřeni inovacím by  však měli vědět, že letošním Vánocům vévodí barvy pastelové a kraluje jim barva bílá. Kdo chce jít s dobou, měl by se tedy řídit souslovím bílé Vánoce. Bílé barvě, stejně jako těm pastelovým sluší ledový nádech. Porozhlédněte se tedy po nových ozdobách řetězech a tímto nádechem. Jaké pastelové barvičky si vyberete k bílé Vy, je na Vás. Romantici mohou sáhnout po růžových odstínech. Ti kdo chtějí veselé Vánoce mohou kombinovat mentolovou, modrou, růžovou i fialovou.

Přírodními materiály nic nezkazíte

Pokud máte blízko k přírodě a místo moderních skleněných a plastových kouliček dáváte přednost přírodním materiálům, také Váš stromeček může být moderní. Vánoční stromek můžete ozdobit také sušenými citrusy, ořechy, slámovými figurkami, pečeným perníkem nebo mašlemi.

Sandra Š.
foto: picjumbo.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>