Bazénové vysavače, hadice a další praktické doplňky pro zahradní bazény

Nebaví vás pravidelné čištění bazénu a toužíte po tom, aby se váš zahradní bazén čistil sám? Nemusí se jednat pouze o zbožné přání, ale s pomocí automatického vysavače jej můžete přeměnit v realitu. Jaké další výhody automatické bazénové vysavače mají, proč musíte jeden vlastnit i vy a jaké další bazénové doplňky vám usnadní práci?

Omezte chemii, použijte vysavač

Při používání automatických bazénových vysavačů nemusíte do bazénu používat velké množství chemie, protože vás vysavač zbaví velkého množství nečistot. Pokud má váš bazén pravidelný tvar a maximální délku 12 metrů, skvělou práci při čištění odvede automatický bazénový vysavač dolphin e20. Ten totiž dokonale vyčistí dno bazénu, stěny i vodní linie. Zároveň je dolphin e20 lehký a snadno přenosný.

Bazénové síťky, hadice a plovoucí dávkovače

Nezbytným příslušenstvím k perfektně čistému bazénu jsou také bazénové síťky, s jejichž pomocí se zbavíte nečistot z hladiny. Praktické jsou také bazénové hadice, které můžete využít k propojení s filtrací, popřípadě s jejich pomocí odstranit špínu ze dna bazénu. V neposlední řadě investujte i do plovoucích dávkovačů. Ty se postarají o to, aby byly do vašeho bazénu pravidelně dávkovány nezbytné tablety.

Plovoucí teploměry a bazénové schůdky pro lepší přehled a bezpečí

Pro pohodlné koupání se určitě vyplatí pořídit si také plovoucí teploměry, abyste měli neustále přehled o aktuální teplotě vody. Pro větší bezpečí si rozhodně musíte pořídit i bazénové schůdky, které vám zjednoduší vstup i výstup z bazénu.

S pomocí automatického bazénového vysavače si ušetříte práci s údržbou a neustálým čištěním bazénového dna a stěn. Pokud si pořídíte i praktické bazénové síťky, plovoucí teploměry a bazénové schůdky, budete si při pobytu v bazénu užívat zaslouženého pohodlí.

Zdroj obrázku: Josep Curto / Shutterstock.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>