Pracujte doma s kvalitním ručním nářadím od zavedeného obchodníka

Společnost BMKCO s.r.o. nabízí kvalitní ruční nářadí prostřednictvím 11 poboček i internetového obchodu. K dispozici jsou domácím kutilům například:

  • dílenské nářadí (kleště, nůžky, gola sady, šroubováky, bity apod.)
  • řezné a brusné nástroje (nože, nůžky, vrtáky, brusné kartáče, kotouče, rašple apod.)
  • stavební nářadí (stavební světla, štětce, válečky, lžíce, míchadla apod.)
  • zahradní nářadí (zahradnické nůžky, zavlažovací technika, lopaty, grily apod.)
  • železářské zboží (zámky, schránky, LED svítilny apod.)

Kvalita zboží ze sortimentu BMKCO, s.r.o. splní požadavky nejen domácích kutilů, ale i profesionálů, kteří s ním pracují na denní bázi a kteří na něj mají zvýšené nároky, ať už jde o pohodlí užívání, kvalitu použitého materiálu či přesnost.

Sortiment zboží společnosti BMKCO, s.r.o., který zahrnuje také spojovací materiál, kotevní techniku, stavební chemii a brusivo, je tvořen výrobky pocházejícími ze zemí, jako jsou například Čína, Taiwan, Itálie, Německo. Kvalita prodávaného zboží je pro společnost prioritou.

Navštivte v době, kdy budete chtít obměnit či rozšířit Vaši výbavu v podobě ručního nářadí, některou z poboček společnosti BMKCO, s.r.o. (jejich seznam najdete zde), případně si zboží rovnou objednejte v internetovém obchodu, které najdete na stránce http://eshop.bmkco.cz/

O společnosti BMKCO s.r.o.

Historie společnosti sahá do roku 1997. Sortiment společnosti čítá více než 40 000 aktivních položek spojovacích materiálů, kotevní techniky, stavební chemie, brusiva, ručního nářadí. Celková hodnota skladových zásob převyšuje 100 000 000 Kč. Společnost je držitelem certifikátů ČSN EN ISO 9001:2001 a 2005:14001. Z centrálního skladu je zboží expedováno zákazníkovi přepravní službou či vlastními vozy.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>