Bytové projekty FINEP

Pokud uvažujeme o přestěhování do Prahy nebo v Praze již bydlíme, ale pomýšlíme na změnu bydlení, mohou být pro nás užitečné informace o bytových projektech v rámci zajímavých lokalit.

Finep exkluzivní novostavby nalezneme například v lokalitách Praha Stodůlky, Štěrboholy, Hostivař, Velká Chuchle, Prosek, Střížkov nebo třeba Dolní Měcholupy.

Výhody bydlení v novostavbách realizovaných v rámci velkých bytových projektů obvykle není třeba nijak zvlášť rozebírat, neboť jsou zřejmé. V první řadě se nemusíme bát, že by se nám do bytu hned po nastěhování nastěhovala také parta stavebníků, která by dávala dohromady nutné rekonstrukce.

Co se týká financování, obvykle jsou zde již předem vyjednány optimální podmínky, a v některých případech postačí mít ke koupi naspořeno jen pouhých 25 procent ceny.

V současnosti jsou v nabídce novostavby v Praze v žádaných bytových projektech – Britská čtvrť, Harfa Park, Bytový Park Prosek, Bydlení Nad Přehradou, Bytové Družstvo Habr, projekt Na Hvězdárně nebo Malý Háj.

Dané projekty se díky zájmu už stihly v průběhu času rozrůst o další nové etapy, které umožňují velmi komfortní bydlení, a zároveň si zachovávají své osobité kouzlo. Nadčasové stavby navíc vedle uživatelského komfortu, poskytují majitelům i spokojenost díky výborné dopravní a občanské dostupnosti.

K nejžádanějším projektům patří například Harfa Park, který je již ve IV. etapě. Projekt Vysočany – Nová Harfa byl vůbec prvním rezidenčním projektem v lokalitě Nových Vysočan. Jedná o dynamickou lokalitu, kde bydlí obyvatelé všech věkových skupin. Bydlení je tu moderní a zároveň situováno v příjemném prostředí.

Sympatickým prostředím vyniká i bydlení na Praze 9, kde jsou k dispozici byty Praha 9 IV. etapy projektu Prosek park, čítající 76 družstevních bytů o dispozicích 1+kk, 2+kk , 3+kk a 4+kk. Byty navíc disponují vlastním balkonem nebo terasou s výhledem na pražský Střížkov a vysokými standardy vybavení.

Družstevní byty lze dispozičně upravovat dle požadavků klienta a na základě uvážení je možný jejich převod do osobního vlastnictví. O veškeré opravy v bytě nebo domě se navíc stará bytové družstvo. V okolí nalezne kompletní občanskou vybavenost a do centra Prahy to máme pouhých 15 minut.

Bytové družstvo Habr v této lokalitě pak umožňuje kvalitní bydlení vhodné obzvláště pro studenty, mladé rodiny s dětmi nebo pro osoby, které mají problém prokazovat své příjmy. Za byt v tomto projektu při koupi totiž postačí, pokud zaplatíme pouhých 25 procent ceny.

Zdroj foto: www.byty-finep.cz

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Petr napsal:

    Koupil jsem byt 1 + kk v Prosek Park lokalita je OK, zatím jsem spokojen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>