Navštivte jediný kontraktační veletrh dekorací a dárků v ČR

Odborný veletrh FOR DECOR & HOME se uskuteční ve dnech 8. až 10. září  v PVA EXPO PRAHA Letňany. Přestože proběhne teprve  druhý ročník, jedná se o nejdůležitější veletržní akci v dané oblasti v České republice, neboť zmíněný veletrh je skutečně jediný, který se specializuje na dekorace, bytové a kuchyňské doplňky, sklo, stolování, floristiku a v neposlední řadě také dárkové zboží.

fhd

Dvě nové výstavní haly plné atraktivních expozic, nejvýznamnější firmy v oboru včetně nových zahraničních vystavovatelů, garance vysoké návštěvnosti obchodníků i odborníků, jedinečná platforma pro analýzu  nabídky a poptávky, to vše jsou přívlastky pro FOR DECOR & HOME.

Primární zaměření akce je kontraktační s  důrazem na předvánoční kontrakty, toto poslání akce bylo již vloni splněno plnou měrou. Nemalou část ve výstavních  halách však zaplní i dekorace a bytové doplňky s celoročním uplatněním společně s přidruženými obory. Obchodníci a odborní návštěvníci  tak získávají možnost nejen uzavírat vánoční kontrakty, ale i načerpat inspiraci a seznámit se s průřezem  tržní nabídky pro celý následující rok.

Inspirace, která je naprosto nezbytná k dekorování interiéru, bude na veletrhu umocněna také zajímavým doprovodným programem.

FOR DECOR & HOME bude hostit  dvě profesionální doprovodné   akce: populární  floristickou soutěž „ROSA PRAGENSIS“  a „VÁNOČNÍ TRENDY“ – výstavu interiérových dekorací v duchu nejnovějších světových trendů, které byly aranžéry načerpány na významných světových veletrzích.

Vystavovatelé chystají pro návštěvníky veletrhu působivé expozice, v kterých představení aktuální firemní kolekce, novinky, ale i své tradiční oblíbené zboží, které je jejich doménou.

Veletrh FOR DECOR & HOME zve všechny obchodníky, odborníky i milovníky dekorací  k návštěvě veletrhu, který v naší republice nemá obdoby. Přidanou hodnotou akce jsou souběžné mezinárodní veletrhy WORLD OF BEAUTY & SPA a  SBĚRATEL, které zpestřují  veletržní nabídku v rámci celého areálu. www.fordecor.cz

DECORaHOME

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>