Byty PSN

Název možná připomíná nějakou tajemnou šifru z filmových pláten, ale jedná se spíše o zkratku, a to firmy, která již od roku 1991 působí na realitním trhu – Pražské správy nemovitostí s.r.o. .

Firma, jejíž kvality jsou, poeticky řečeno, prověřeny časem, patří ke stabilním realitním hráčům, s jejichž pomocí můžeme pohodlně nalézt vhodnou nemovitost, která nás zaujme, a zároveň si nechat poradit v oblasti financování a dalších doprovodných služeb.

Velkou výhodou Pražské správy nemovitostí s. r.o., oproti jiným firmám ale je, že všechny inzerované nemovitosti společnost vlastní, čímž se vše zjednodušuje, protože se v souvislosti s koupí či pronájem nemusíme obávat nečekaných zádrhelů a překvapení ze strany původních majitelů, v podobě předkupních práv či exekucí.

Společnost navíc nabízí poměrně pestře namíchanou paletu nabídek v souvislosti s realitami. Na výběr máme mezi koupí či pronájmem, a to jak domů, tak bytů, ale i nebytových prostor, kancelářských prostor nebo exkluzivních nemovitostí.

Nicméně těžiště spočívá v nabídce bytů, jak již naznačuje zmíněný název článku. V současné době společnost nabízí více než 850 bytů po celé Praze, v Kladně, v Pardubicích, Hradci Králové, ve Slaným a Odolené Vodě.

Budeme-li se chtít dále držet pomyslné šifry a zadáme-li do vyhledávače PSN Praha, můžeme se pokochat bohatou nabídkou bytů, které na svých stránkách Pražská správa nemovitostí s.r.o., nabízí.

Protože o byt v Praze je poměrně velký zájem, nabídky se průběžně aktualizují. Byty zde můžeme vybírat i v cenové relaci, kterou bychom u hlavního města neočekávali – už od 1 100 000 Kč.

Ale na daném webu nalezneme i z již zmíněných bytových projektů – například z Rezidence Jezerka, situované v atraktivní lokalitě Prahy 4. Rezidence Jezerka, která zahrnuje dva bloky – rezidenci Horní a Nad Studánkou, potěší každého, kdo má rád komfort města a zároveň přírodu v dosahu.

Mezi posledními volnými byty v této Rezidenci můžeme v současnosti najít byty s výměrou od 41m2 po 94 m2. A také bychom neměli propást příležitost a ještě do konce léta získat slevu ve výši až 400 000 Kč.

Zdroj foto: www.bytypsn.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>