Čisto za pár minut? Keramické dlažby v imitaci kamene, dřeva či mramoru uklidíte raz dva

Líbí se vám podlahy v designu kamene, dřeva, mramoru či betonu, a zároveň nechcete věnovat příliš času jejich údržbě? Máme pro vás řešení: Keramická dlažba, která najde uplatnění všude v interiéru. Zatímco podlahy z pravého kamene či dřeva vyžadují speciální péči, keramické dlažby stačí vytírat prostředkem na keramickou dlažbu. Jejich výhodou je nejen snadná údržba, ale také krásný design. Inspirujte se realizacemi zákazníků. 

Zákazník zvolil do koupelny dlažbu v imitaci kamene, upřednostnil ji před kamennou podlahou 

Dlažbu v imitaci kamene  zvolil do své koupelny jeden ze zákazníků společnosti M.B.KERAMIKA. Jeho srdeční záležitostí je přitom pravý kámen, který má jako obkladový materiál ve velké části domu. Proč ale do koupelny upřednostnil imitaci kamene? „Protože keramická dlažba a obklad se moc pěkně udržují a nejsou na nich vidět žádné šmouhy či odlesky. Imitace kamene navíc vypadá jako pravý kámen, podobnost je dokonalá,“ uvedl zákazník.  koupelna-obklad-dlazba-imitace-kamene-realizace

Inspirace pro koupelny: Zákazník zvolil dlažbu v imitaci kamene, upřednostnil ji před pravým kamenem. 

Řadu obkladů a dlažeb v dekoru kamene, a také mramoru, betonu či dřeva má firma skladem k okamžitému odběru. 

Jaké jsou 3 výhody keramických dlažeb a obkladů z hlediska údržby? 
  • Dokonalá nenasákavost. Tuto vlastnost má dnes již většina vyráběných dlaždic. Na rozdíl od podlahy z pravých přírodních materiálů, jako jsou kámen či dřevo, se do většiny dlažeb a obkladů z keramiky nevsakuje voda. 
  • Nulová speciální péče. Na rozdíl od podlah z pravých přírodních materiálů není třeba keramické imitace pravidelně impregnovat či voskovat. Stačí je vytírat prostředkem na keramickou dlažbu. To je vše. 
  • Žádné trvalé stopy od vína či mléka. Glazura nebo křemičitá vrstva na povrchu keramických dlaždic zabraňuje nejen nasáknutí vody, ale také jiných tekutin. Vylité víno, mléko, ovocnou šťávu, pivo či ocet bude stačit vytřít. To je velká výhoda dlažeb ve srovnání s podlahami z přírodních materiálů – tekutiny, se kterými přijdou do kontaktu, jdou pak čistit jen velmi obtížně. 

202-dlazba-v-imitaci-mramoru-posh_4

Dlažby stačí vytírat prostředkem na keramickou dlažbu. Na designové fotografii je dlažba imitující mramor s názvem Posh. 

Dlažba v imitaci dřeva vypadá v interiérech zákazníků skvěle ve sprchovém koutu nebo v obýváku 

Právě pro snadnou čistitelnost se keramická dlažba dá v interiéru využít prakticky kdekoliv. Další ze zákaznic společnosti M.B.KERAMIKA zvolila dlažbu v imitaci dřeva do sprchového koutu v koupelně. „Návštěvy se mě zpočátku ptaly, jak se mi to dřevo udržuje, a jestli mu voda ze sprchy neškodí. Dlažba se nejenže snadno udržuje, ale také vypadá jako skutečná dřevěná podlaha,“ popsala zákaznice.  

Inspirace do sprchy: Zákaznice zvolila keramickou dlažbu v imitaci dřeva s názvem Chalet. 

Další zákazník si vybral takřka bezúdržbovou dlažbu imitující dřevo do obýváku, propojeného s kuchyní. Dekor dřeva na keramických dlaždicích dokonale ladí s rustikálně-industriálním designem interiéru.  dlazba-imitace-dreva-realizace-01

Dlažba v dekoru dřeva vévodí obýváku. Jmenuje se Wood Relive a zákazník ji zvolil i do jiných částí domu. 

Také luxusně vypadající dlažby se snadno čistí. Zákaznice si pochvaluje snadnost údržby imitace mramoru 

Snadnost údržby keramických dlaždic se zamlouvá i milovníkům luxusu. Jako například zákaznici, která se při svých návštěvách Itálie zamilovala do podlah z mramoru. Do své koupelny v luxusním stylu ale dala přednost dlažbě v imitaci mramoru, která je nerozeznatelná od pravého mramoru a položena i na stěně jako obklad. „Dlaždice imitující mramor stačí otřít mokrým hadříkem a vyleštit jako zrcadlo,“ pochvalovala si zákaznice.

realizace-imitace-mramoru-1

Díky dlažbě imitující mramor působí koupelna zákaznice nejen luxusně, ale také se snadno čistí. 

Dlažby jsou vhodné i jako obklad za kuchyňskou linku. Zákazníkům se líbí také imitace betonu 

Také dlažby v imitaci betonu se těší v interiérech velké popularitě. Zákazníci je vybírají také třeba do kuchyně. Jsou vhodné dokonce i jako obklad za kuchyňskou linku, protože se do nich trvale nevsakují nečistoty a mastnota z vaření. 

IMG_3157

Zákazník si vybral dlažbu v imitaci betonu jako obklad za kuchyňskou linku, pochvaluje si snadnou čistitelnost. 

Chtěli byste poradit s výběrem snadno čistitelné dlažby do interiéru v imitaci betonu, kamene, mramoru či v imitaci dřeva? Kontaktujte specialisty z online centra, kteří vám i večer nebo o víkendu pomohou s inspirací. Na dálku z pohodlí domova již zákazníkům pomohli realizovat stovky interiérů, řada zákazníků oslovuje firmu na doporučení. 

dlazba-imitace-betonu-2

Dlažbu v imitaci betonu s názvem Le Cave má zákazník položenou na podlaze kuchyně. 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>