Příjemné klima ve firmě? Půjčte si klimatizaci

Je vaše firma závislá na klimatizovaném prostoru? Došlo k nečekané závadě a aktuální chladící systémy přestaly fungovat? Pomůže vám pronájem klimatizace. Přečtěte si, co vám radíme.

Nefunkční klimatizace v prostorách, kde je na ni provoz firmy relativně závislý, představuje velkou nepříjemnost. Naše firma vám nabízí možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu od jednoho dne až do dvou měsíců. 

konferencni mistnost

Kdy se vám pronájem vyplatí?

Pronájem klimatizací se vyplatí v případě, že si klimatizaci potřebujete vypůjčit jednorázově, na sezonu či omezené období. Při cenovém porovnání krátkodobého a dlouhodobého pronájmu vychází lépe ten dlouhodobý, cena za jednotlivý den je delší výpůjční dobou snížena.

Současně se pronájem jeví jako lepší alternativa, pokud by koupě klimatizace nebyla příliš finančně výhodná. 

Výhody mobilních klimatizací

Veškeré klimatizační jednotky, které vám nabízíme k pronájmu, nejsou statické, disponují kolečky, proto se tedy dají bez obtíží přesunout či opakovaně přesouvat na vámi potřebné místo. Klimatizaci celkově snadno přepravíte i na jiné místo například autem, neboť je celá přepravovaná pouze v jedné krabici. 

Montáž klimatizační jednotky od firmy heat zvládne každý, neboť žádná montáž vlastně potřeba není. 

Vaši jednotku si můžete objednat i s přidaným biofiltrem či ionizérem, které oceníte především v ordinaci.

Ideální příležitosti

Pronájem klimatizací může přijít vhod v případě organizace velerhu, výstavy nebo konference, kde bude potřeba vytvořit příjemnou teplotu ovzduší pro hladký průběh akce. 

Mobilní klimatizace snadno a rychle provzdušní a vymění vzduch v malé konferenční místnosti, ale i větší průmyslové hale. 

zidle_firma

Mezi další vhodné prostory náleží:

  • továrny, svařovací haly, čekárny, prostory s elektronikou a počítači, kuchyně a restaurace či stany a prostory pro slavnosti

Věděli jste, že klimatizace HEAT Thermobile byla použita v roce 2016 na olympijských hrách v Rio de Janeiru? Sloužila jako hlavní chladící jednotka pavilonu České televize. 

Hodil by se vám vysoušeč vlhkého vzduchu?

Naše firma se zaměřuje nejen na půjčovnu kvalitních průmyslových klimatizací, ale i například velmi výkonných odvlhčovačů vzduchu či vysoušečů vlhkosti značek DANTHERM, MUNTERS a EUROM.

Odvlhčovače vám zajistí efektivní a velmi rychlé vysoušení vlhkých prostor. Využijte naší možnosti dopravy na vámi požadované místo, odborné pomoci našich profesionálů při montáži odvlhčovače včetně čerpadla a celkové obsluhy během samotného vysoušení. 

Rádi byste využili naše služby? Neváhejte nás kontaktovat.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>