Nejzajímavější realizace interiérů z dlažeb imitujících mramor. Podívejte se, proč jsou tak oblíbené  

Luxusní a reprezentativní design, minimum spár, snadná údržba. To jsou hlavní důvody, pro které si lidé zamilují obklady a dlažby z keramiky v imitaci mramoru. Do svých interiérů vybírají zejména velké formáty dlaždic, na kterých struktura mramoru nejlépe vynikne a postará se tak o dokonalý wow efekt! Inspirujte se lidmi, kteří ve svých interiérech, včetně koupelen, nechali promluvit design mramoru. 
Luxusní obklad a dlažbu do koupelny v imitaci mramoru nakoupila online z pohodlí domova 

Zákaznice společnosti M.B. KERAMIKA se pro mramorový design nadchla již při návštěvách Itálie, kde se pravý mramor i imitace mramorů používají zcela běžně. Pro rekonstrukci koupelny zvolila imitaci mramoru z keramiky, využila možnosti výběru na dálku z pohodlí domova přes online centrum. Z možností, které jí specialisté firmy doporučili, si její srdce naprosto získal velkoformátový obklad a dlažba Canova v rozměru 120×240 cm. „Obklad a dlažbu jsem vybírala dle designových fotografií, firma plnila moje představy i tak, že mi několikrát dodala návrh podoby mojí nové koupelny,“ svěřila se zákaznice. Luxusní velkoformátové desky jsou ve vysokém lesku v barevné kombinaci krémová a hořká čokoláda.  mramor realizace jak lepe bydlet 1

Velkoformátový obklad a dlažba v imitaci mramoru navozují v koupelně zákaznice luxusní atmosféru. 

TIP PRO VÁS: Dlažby a obklady imitující mramor nejlépe vyniknou na velkém formátu. O velkoformátových dlaždicích a novinkách v imitaci mramoru pro rok 2020 jsme mluvili s popředním italským výrobcem Mirage.

Imitaci mramoru zvolil nejen pro reprezentativní design, ale také minimum spár a snadnou údržbu  

Velkoformátové desky Canova v imitaci mramoru okouzlily i dalšího zákazníka. Ten zvolil také vysoký lesk, ale v černo-bílém barevném provedení. Zákazník nechal koupelnový obklad v imitaci mramoru položit také do sprchového koutu, což vypadá velmi elegantně. A proč zákazník zvolil pro realizaci své koupelny právě imitaci mramoru? Podle jeho slov nejen pro reprezentativní vzhled, ale také proto, že mezi velkoformátovými deskami je díky jejich velkorysému rozměru minimum spár a snadno se udržují. Na rozdíl od přírodního mramoru je postačí vytírat prostředkem na keramickou dlažbu. Luxusní šmrnc mramorové koupelny podtrhuje také designová vana do prostoru v černé barvě. 

Zákazník si do koupelny vybral luxusní obklad a dlažbu imitující mramor v černo-bílé kombinaci. 

Do jídelny, propojené s kuchyní, zvolil dlažbu s detailně vykreslenou strukturou mramoru

Krásou mramoru se nechal okouzlit i další ze zákazníků M.B.KERAMIKY. Ten hledal do své jídelny, propojené s kuchyní, vhodnou dlažbu v imitaci mramoru. Nejvíce ho zaujaly lesklé dlaždice Selection v šedohnědé barvě a rozměru 60×60 cm. Na fotografii níže si všimněte, jak na dlažbě z keramiky dokonale vyniká struktura mramoru. A tak se nemožno divit, že je tato dlažba v jídelně zákazníka doslova za hvězdu!  

mramor realizace jak lepe bydlet 3

Zákazník si do jídelny vybral dlažbu imitující mramor v rozměru 60×60 cm. 

Nadchl se pro mix dvou designů: Dlaždice v imitaci mramoru zkombinoval s dlažbou v designu dřeva 

Že imitace mramoru může vypadat parádně s designem dalších přírodních materiálů, jako například s dlažbou v imitaci dřeva, dokazuje koupelna dalšího zákazníka. Ten si po poradě se specialisty firmy vybral do jedné z koupelen ve svém domě obklad v imitaci mramoru Posh v rozměru 60×120 cm a dlažbu v imitaci dřeva Clorofilla ve tvaru dlouhých, dřevěných prken. Zákazník je z výsledného efektu své koupelny nadšený. 

mramor realizace jak lepe bydlet 4

Zákazník má ve své koupelně mix dvou designů – imitaci mramoru s imitací dřeva. 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>