Oživte i svůj domov s inspirací z jarních veletrhů ABF!

Letošní zima se příliš nepředvedla a jaro už pomalu klepe na dveře. Také máte vždy chuť oživit si po zimě Váš domov, pustit do něj svěží vzduch a zase jej trochu vylepšit? Pokud úplně nevíte, jak na to a hodí se Vám pár zajímavých tipů, potom je pro Vás soubor jarních veletrhů v čele s FOR FURNITURE jako stvořený, nápadů a novinek tam najdete zaručeně dostatek.

Tématem veletrhů je bydlení jako celek a zahrnuje tak vše od nábytku přes stavby až po zahrady. Letošní ročník bude již 4. a jako každý rok se můžete spolehnout na skvělou organizaci a díky značné prestiži také na bohatou účast ověřených vystavovatelů, jejichž počet v minulém roce dosáhl téměř 600. Pokud patříte mezi zákazníky, kteří umí ocenit kvalitní český nábytek, můžete se těšit na české výrobce jako TRIANT, KLVAŇA , ROTT, KAPLAN, TRACHEA nebo AMADEUS.

Pokud Vás zajímají novinky ze světa designu a současných trendů, bude pro Vás milým potěšení akce DESIGN SHAKER, která bude věnována exponátům, které se vyznačují neotřelým designem. Další zajímavou akcí bude také nová SCÉNA: Inspirace & Trendy 2014. Jedná se o unikátní představení čtyř světových trendů v designu:  digitální svět, natural, glamour a retro. Jednotlivé sekce se budou skládat z působivého aranžmá a velkého vzorkovníku – výběru materiálů od podlah, přes tapety a bytový textil až po výrobu nábytku.

V rámci veletrhů se budou konat také dvě soutěže, které rozhodnou o nejlepších exponátech. První soutěží, ve které bude rozhodovat odborná porota, se jmenuje GRAND PRIX a my už nyní můžeme prozradit některé soutěžní exponáty, které budete moci vidět. Například to budou inovativní kuchyňská deska se zabudovanou, kterou představí Digestoře SIRIUS, netradiční ložnice Elen z dílny věhlasného českého výrobce JELÍNEK, designová křesla s ilustrovanými potahy od společnosti BÖHM nebo unikátní ložnice MAMMA od JITONY, kterou navrhli designéři R. Vrtíška a V. ŽÁK a která je nominována na cenu Grand Czech Design!  Naprostou novinkou potom bude zcela nová značka nábytku QUATROS, která vznikne společnými silami  českých nábytkářů KATE TRADING a TRACHEA!

Ve druhé soutěži s názvem Jarní favorit veletrhů naopak rozhodnou samotní návštěvníci, kteří budou mít za úkol vybrat nejpopulárnější exponát podle jejich měřítek. Stanou se Favoritem  třeba unikátní zahradní hry od společnosti STOA, zářící květinové mobiliáře COLORS prezentované firmou FLORAVIL nebo ložnice Dolce? Cenou v soutěži je 60 000 Kč na kuchyni QUATROS!

Jasné je jediné, FOR FURNITURE 2014 a přidružené veletrhy budou velkou událostí a pokud máte radost z vylepšování bydlení, zútulňování zahrady nebo „jen“ oceníte zajímavý víkendový program, zapamatujte si 20.3-23.3. v areálu PVA Letňany.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>