Bydlení v historické Michli

Máte rádi Prahu? Největší české město a historicky velmi významné evropské město je obdivované po celém světě. Může za to mimo jiné i velká spousta památek z dávných časů. Ty se vyskytují po celé Praze. To znamená i ve všech jejích částech. Jednou z nich je Praha 4, kde momentálně vznikají nové moderní rezidence. S historickým jádrem tvoří velice zajímavý kontrast. 

praha

Michle

Na místě, kde vznikají nejnovější byty v Praze 4, stála od 12. století obyčejná osada. Lidé si toto místo vybrali zejména kvůli velmi dobré úrodě. Zajímavé informace o tomto období můžeme najít v kronikách a také dobových úředních dokumentech – například falsa listiny krále Přemysla Otakara I. Michle byla v jednu dobu také bašta radikálních husitů. Na začátku 16. století došlo také k tragickému vypálení celé obce. Od 19. století pak začala postupná modernizace obnovené Michle. Roku 1922 pak byla konečně oficiálně připojena k Praze. 

Rezidence Hadovitá

Když mluvíme o Michli, je třeba zmínit i nově vznikající rezidenci Hadovitá. Jedná se o velmi prestižní adresu, která je přímo vhodná pro rodinu s dětmi. V okolí se nacházejí mateřské a základní školy. Dokonce pak také gymnázia. Jelikož se rezidence nenachází blízko centra, jedná se o velmi bezpečný prostor. To ale neznamená, že by byl problém s dopravou. Nedaleko je přistavěná zastávka MHD. 

Rozhodnete-li se nastěhovat do nových bytů v Michli, čeká na vás také velmi výhodná nabídka financování. Prostřednictvím hypotéky od firmy Hyposervis Consulting a.s. získáte:

  • Nejnižší dosažitelné úrokové sazby
  • Nulové poplatky za zpracování hypotéky
  • Znalecký posudek zhotovený na náklady banky
  • Nulové administrativní náklady spojené s přípravou hypotéky

Více informací na https://www.rezidencehadovita.cz. 

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Ilona napsal:

    Na kolik vychází garsonka?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>