Poznejte sladký spánek i chvilky ve dvou na vonící dřevěné posteli

Dřevo jako praotec všech nábytkářských materiálů provází lidstvo už odnepaměti a na rozdíl od mnoha jiných věcí se po dlouhých staletích dá i dnes spolehnout na jeho jedinečné vlastnosti. Vychutnat si je naplno může třeba každý, kdo večer ulehá do postele, vyrobené z poctivého masivu. Dřevěná lůžka vynikají svojí stabilitou, dlouhou životností a pocitem, že usínáte obklopení laskavou přírodou.

Proč postele z masivu?

Postele z masivu nabízí svým majitelům řadu příjemných plus, jaké by u lůžek z jiných materiálů hledali jen marně. Je to především pevnost a odolnost, co z nich dělá jedničky v našich ložnicích, jejichž pozici nemohou ohrozit žádné dýhy ani lamina. Bytelná dřevěná postel vydrží všechny milostné radovánky bez rizika, že by se pod nebohými milenci rozpadla na díly, což by mohlo mít v krajním případě i nepříjemné zdravotní následky. Zároveň nám ale dřevo v ložnici dává pocit laskavé náruče, do které se schoulíme, zapomeneme na starosti všedního dne a necháme spánek bez obav ovládnout naši mysl.

Bukové dřevo u postele z masivu na mt-nabytek.cz.

Mají masivní postele nevýhody?

Přesto, že se v posledních letech kvůli vysoké ceně dřeva dostávaly do popředí spíše jeho náhražky, trend se obrací a lidé se znovu vracejí k tradiční přírodní surovině, vědomi si jejích nesporných kvalit. Snad jedinou nevýhodou postelí z masivu oproti dřevotřískovým je jejich vyšší hmotnost a v případě těch rozměrnějších i poněkud složitější manipulace třeba při malování nebo stěhování.

Hitem nábytkářského trhu jsou už delší dobu skandinávské postele z kvalitního borovicového dřeva, jaké nabízí i internetový prodejce MT-nábytek.cz. Čistý a vzdušný severský design se v nich snoubí s maximální užitnou hodnotou a poctivým řemeslným zpracováním, díky čemuž se v nich nejenom výborně spí, ale jsou i krásné na pohled a vydrží svému majiteli celý život.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>