Bydlete zeleně, třeba v Plzni!

Stále více lidí sní o zeleném bydlení. Rádi byste se i Vy přestěhovali do lepšího a hezčího prostředí na Plzeňsku? Pak by se právě Vám mohl líbit projekt Nová Valcha. Území Valchy se nachází v jihozápadní části města Plzně a je vymezeno ze severozápadu a severovýchodu lesním masivem Borského polesí, z jihu pak jeho současnou rodinnou zástavbou.

Tento projekt přináší zcela nový a cenově dostupný koncept bydlení ve vysokém standardu, který nabízí moderní bydlení na klidném okraji čtvrtého největšího města určené pro všechny, kteří touží po aktivním odpočinku a kontaktu s přírodou.

V rezidenci si můžete vybrat z bytových jednotek ve viladomech, jednopodlažních atriových domů a samozřejmě i ze samostatných rodinných domů. Dispoziční řešení jednotlivých variant bydlení je koncipováno pro širokou skupinu obyvatelstva. Architekti navrhli rezidenční soubor tak, aby uspokojil požadavky všech generací. K dispozici jsou zde jednotky od základní dispozice 1+kk až po vícegenerační bydlení v domech s dispozicemi 5+kk.

Při budování nových rezidencí se často posléze narazí na problém s infrastrukturou. To však u rezidence Nová Valcha nehrozí. Spolu s vybudováním nové čtvrti vznikne sportoviště i místa pro relaxaci. Prostředí lesoparku a citlivé situování domů mezi vzrostlé stromy Vám zprostředkuje neustálý kontakt s přírodou. Veřejné a polo-veřejné prostory zaručují klidné a bezpečné obytné klima pro hry dětí a pohyb dospělých i seniorů.

Zelené bydlení Nová Valcha je cenově dostupné bydlení na jednom z nejkrásnějších míst v Plzni uprostřed zeleně, na dosah města. Borské polesí se nachází v bezprostřední blízkosti, nedaleko vodní nádrže České údolí. Cesta do centra města Plzně Vám nezabere více než 10 minut. O tom, že se jedná o mimořádný projekt svědčí i to, že byl projekt nominován v 15. ročníku soutěže Best of Realty  2013 v kategorii Rezidenční projekty.

Bydlete i Vy lépe – v zeleni, ale přesto ve městě! Prodej zelených domů v Plzni zajišťuje realitní kancelář Pubec.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>