Sedačka na míru vám umožní vybrat si celou řadu parametrů

Nákup nové sedačky obvykle znamená běhání po obchodech, zkoušení, počítání, zda se vám vše vejde na místo, vybírání ideální barvy a mnoho dalších činností. Pokud ale ani po důkladném pátrání nemůžete objevit sedačku, která by odpovídala vašim požadavkům, je nutné zkusit jinou možnost. Rohové sedací soupravy Praha, ale také jakékoliv jiné, si můžete nechat vyrobit na míru. Můžete si vybrat vše od rozměrů, přes výplň až po čalounění, což je jistě nesmírná výhoda.

Vlastní rozměry

Nabídka je sice široká, ale rozměry sedaček bývají poměrně unifikované a často narazíte na to, že v žádném z obchodů jednoduše nenabízí to, co byste potřebovali. Častou situací je, že se nabízí třeba jen dvě velikosti sedačky a pokud máte atypický prostor, jste tzv. nahraní. U sedačky na míru tento problém odpadá a vy můžete rozměry do posledního centimetru určit podle svého.

Jaké parametry můžete ovlivnit?

Výroba sedačky na míru se může v maximální možné míře přizpůsobit potřebám zákazníka. Vybrat si můžete typ sedačky, dále rozměry, ale také mnoho dalších parametrů, mezi než patří:

  • celková výška sedačky
  • hloubka sezení
  • výška područek
  • výška opěradel
  • výplň
  • látka na čalounění

Zvolit samozřejmě můžete také tvar dle vašich preferencí. Mít můžete obyčejnou pohovku nebo i rozměrnější rohové gauče do tvaru písmene L nebo U. K tomu si můžete nechat vyrobit třeba i křesla nebo taburet.

Pamatujte na úložný prostor

U sedačky se vyplatí myslet také na úložný prostor. Vždycky se bude hodit, a to i když si myslíte, že máte skříní a komod dost. Do sedačky se totiž dají snadno uložit i rozměrné nepotřebné věci nebo sezónní oblečení, které skutečně vytahujete jen velmi zřídka. Ujistěte se také, že celý systém je snadno využitelný a nic nikde nedrhne ani není příliš komplikované nebo náročné gauč odklopit a prostor využít.

Zdroj obrázku: Followtheflow / Shutterstock.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>