Starobylý nábytek Mexiko svým temperamentem oživí jakoukoli místnost

Atmosféra starých dob se spojila s útulným pohodlím dneška a dala vzniknout ryze přírodní kolekci impozantního nábytku Mexiko.

ručně opracovaného, opatrně manipulovaného dřeva se rodí nábytek, který se pyšní nejpůsobivějšími vlastnostmi. Tvrdá odolnost, ekologické úpravy, vysoká funkčnost a garantovaná jedinečnost každého kusu.

Díky ruční výrobě a postupům osvědčeným léty praxe se vytváří jedinečnost, originalita a skutečná kvalita. Taková, kterou sériová výroba nestačí při svých kvantitách zaručit. A s tímto přístupem se se zrodila i kolekce Mexiko.

Její styl je retro do dávných časů. Vyznačuje se starodávným vzhledem, který přes svou robustnost a „mosaznost“ zůstává úhledný a vkusný. Hodí se do interiérů, kterým sluší masivní bytelnost a dojem lesknoucí se starobylosti. Zároveň však dbáme na to, aby nábytek zachovával v místnosti přítulnou atmosféru, ať už přijde do bytu či veřejných prostor.

Jak by se dalo čekat, kolekce v sobě skýtá žhnoucí temperament, který živě prosvítí místnost. Takový efekt ovšem nesmí být přehnaný, proto je zkrocený do míry, která působí adekvátně. V kolekci můžete občas narazit na zdobný ornament, který nábytku přidá na charakternosti.

V konfiguraci nábytku v našem e-shopu si můžete navolit kromě barvy i specifickou podobu např. noh, držadel nebo pantů. Docílíte tak maximální individuality kusu, který si přejete. Povrch může být upraven olejováním, voskováním či strukturováním – všechny varianty jsou kompletně přírodní.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>