Začněte bydlet pod vlastní střechou

Štve Vás bydlení v městském panelovém době nebo v bytovce a toužíte po lepším bydlení, kde Vás nebudou rušit hluční sousedé či městský ruch? Vyměňte sny na skutečnost a začněte bydlet pod vlastní střechou.

Dokonce pro to nepotřebujete rozbít prasátko, rozpárat matraci, zkrátka nemusíte sahat na železné úspory. Na stavbu domu totiž nepotřebujete několik milionů. Domy lze stavět levně. Nejlacinější dům na klíč je možné mít už za necelých 60 tisíc Eur.

Nesmějte se, to není sci-fi, takový dům opravdu můžete mít i vy. Dokonce takový dům vyhovuje všem moderním standardům, má nízkonákladový provoz a splňuje všechna kritéria kvalitního a komfortního bydlení. Stačí si vybrat projekt na mfpro.sk a dům na klíč může být Váš.

Vybrat si můžete ze dvou typů domků a pak už jen můžete nechat na druhých, aby váš sen proměnili na skutečnost.

To samozřejmě neznamená, že se na stavbě během realizace nemůžete podílet. Stále jste to vy, kdo ovlivňuje, jak Váš dům bude vypadat a jaké požadavky má splňovat. Interiér a vybavení je samozřejmě také zcela ve vaší režii.

Pokud si přejete používat v domácnosti a na zahradě dešťovou vodu, žádný problém. Díky jímkám z nemecke-jimky.cz můžete dešťovou vodu využít nejen na zalévání zahrady, ale i na praní či splachování WC a nemusíte plýtvat pitnou vodou. Tyto jímky umožňují velmi jednoduchou montáž, dokonce bez nutnosti betonování.

V případě, že se budete chtít podílet na stavebních úpravách, myslete na svou bezpečnost. Jen neradi byste přece na stavbu vzpomínali s celoživotním zraněním. Při vstupu na stavbu proto vždy mějte bezpečnou pracovní obuv z ADET s.r.o. a k tomu pamatujte i na helmu a rukavice.

Na laciný dům nebudete čekat dlouho, klíčem si jej můžete odemknout již za pár měsíců po jeho výběru.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>