Výstava BYDLENÍ, nové projekty – na co se můžete těšit?

19. – 22. 3. 2015 v PVA Expo Praha – Letňany. 21. ročník specializované výstavy nových projektů bydlení, tradičně spojuje přehled možností pořízení nového bydlení, o kterém uvažuje, i díky tlaku na ceny a dostupnosti způsobů financování, stále více lidí.

Cílem výstavy Bydlení je uceleně informovat návštěvníky o nabídce bydlení a služeb především v Praze a Středočeském kraji. Prezentaci svých nejdůležitějších projektů tak předvedou přední developeři a atraktivní nabídku domů a bytů představí realitní kanceláře.

Výstava probíhá časově i prostorově s výstavami FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN a FOR OFFICE.

Tímto spojením vznikl největší projekt z oblasti nemovitostí, facility managementu, renovací a oprav interiérů, dodavatelů energií, finančního poradenství, stěhovacích služeb, hypotečních úvěrů a bytových doplňků.

,,Investice do nemovitostí je zásadním rozhodnutím v životě každého člověka či rodiny, a my jsme přesvědčeni, že veletrh Bydlení, nové projekty přispěje k tomu, aby takové rozhodnutí bylo správné,“ dodává ředitelka veletrhu Jana Nosálová.

Ohlédnutí za loňským jubilejním ročníkem v číslech:

  • Celkový počet vystavovatelů veletrhu 2014: 46
  • Hrubá výstavní plocha: 1200 m2
  • Čistá výstavní plocha: 597 m2
  • Celkový počet návštěvníků souboru veletrhů: 32 135

Kdo představí svou nabídku v rámci letošního ročníku BYDLENÍ, nové projekty 2015?

Těžištěm výstavy i v letošním roce zůstávají významní developeři a realitní kanceláře, například Skanska, JRD, CTR Group, Pražská správa nemovitostí, YIT, Ekospol, SKY Barrandov, UNIGA, Moravská stavební – INVEST, BENUGA, REAL – TREUHAND REALITY nebo M&K Development a další. Finanční instituce budou zastupovat, mimo jiné, Hypocentrum Modré Pyramidy nebo Česká spořitelna. Tento výčet ještě není konečný.

Odbornou záštitu nad výstavou zajišťuje Asociace realitních kanceláří České republiky, která bude po celou dobu výstavy poskytovat bezplatné poradenství všem zájemcům z řad návštěvníků.

Více informací naleznete na webových stránkách: www.vystavabydleni.cz

Otevírací doba

Výstava bude otevřena každý den od 10:00 do 18:00 hodin, poslední den pak do 17:00 hodin.

Přijeďte do Letňan

Veletržní areál PVA Expo se nachází v blízkosti stanice metra C Letňany a návštěvníci, přijíždějící autem, mohou využít prostory velkokapacitního parkoviště. Samotný areál nabízí návštěvníkům veškerý komfort, například klimatizaci, rozsáhlé možnosti občerstvení, ale hlavně to nejdůležitější – informace, které hledají.

Na akci zve pořadatel M. I. P. Group, a.s., a organizátor veletrhu ABF, a. s.

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. PavlínaK napsal:

    Doufám že tam bude více k vidění než minulý rok. Moc se mi tam nelíbilo, nic zajímavého.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>