Barvy budou slušet koupelně v každém stylu. Jaké obklady jsou trendy pro moderní, retro, či luxusní koupelnu? 

Líbí se vám barvy v koupelně? Současné trendy jsou nakloněny jak koupelnovým obkladům a dlažbám v jemných, pastelových barvách, tak v sytých, výrazných barvách.  Barevné koupelny dnes mohou mít spoustu podob a každý si tak může vybrat to nejlepší barevné řešení podle svých představ, ať už se rozhodnete pro moderní styl koupelny, luxusní, industriální, retro či jiný styl. Velký důraz je dnes kladen i na stylové koupelnové vybavení. Atmosféru barevné koupelny dotvoří dekorace, koupelnový nábytek, vana, umyvadlo, WC či vodovodní baterie a další příslušenství. 

Obklady do koupelny mají v současnosti obrovskou škálu designů a barev. Jaké obklady a dlažby se v posledních letech objevují na zahraničních veletrzích, které udávají koupelnové trendy? 

Inspirace pro moderní styl barevné koupelny

  • Moderní kachličky do koupelny v decentních, pastelových barvách

obklad-do-koupelny-intuition4

 Koupelnové obklady Intuition v lesku mají decentní barvy. Styl koupelny dotvoří dekorace, umyvadla, nebo baterie. 

  • Moderní obkladačky do koupelny v sytých, výrazných barvách 

obklady-do-koupelny-perlage_3

Obkladačky do koupelny s názvem Perlage mají pestré barvy, jako například bordó. Zajímavě budou v koupelně vypadat v kombinaci s volně stojací vanou a trendy umyvadlem na desku. 

  • kombinování barevných koupelnových obkladů s dlažbou v imitaci kamene, dřeva či cementové stěrky. 

obklady-do-koupelny-chrome

 Barevné koupelnové obklady Chrome budou vypadat skvěle v kombinaci s dlažbou v imitaci dřeva nebo cementové stěrky. Se stylovým koupelnovým nábytkem, umyvadly a vodovodními bateriemi bude koupelna ještě krásnější.

Na inspiraci pro koupelny i realizace v skutečných domácnostech, se můžete podívat ve videu:

Inspirace pro barevnou koupelnu v retro stylu

  • Retro dekorace z keramiky často zdobí jen část koupelny, jako například prostor za vanou nebo umyvadlem. Jsou doplněny obkladem nebo dlažbou v neutrálních barvách, jako jsou šedá, bílá či béžová.  

obklad-do-koupelny-confetti_1

Koupelnový obklad Confetti v matu má nádech retra. Výsledný efekt bude perfektní v kombinaci s umyvadlem či vodovodní baterií ve stejném stylu.  

designovy-obklad-a-dlazba-vanguard_8

Retro koupelnová dlažba Vanguard se dá položit i na stěnu jako obklad. Do retro koupelny se hodí také vany do prostoru. 

Inspirace pro industriální styl barevné koupelny 

  • vhodné jsou zejména keramické imitace kovu či betonu v různých barvách

obklad-a-dlazba-do-koupelny-terra_1

Koupelnový obklad a dlažba Lemmy v imitaci betonu s kovovými prolesky může mít také cihlovou barvu. V industriálně laděné koupelně by nemělo chybět také trendové koupelnové vybavení – sprchový kout či vana.  dlazba mb keramika

Realizace zákazníka společnosti M.B.KERAMIKA. Koupelnová dlažba Lemmy imitující beton může mít také zelenou barvu. velkoformatovy-obklad-a-dlazba-lemmy_2

Koupelnový obklad a dlažbu Terra v matu je možné oživit geometrickými dekoracemi ze stejné kolekce.  Skvěle se k nim hodí bílý koupelnový nábytek. 

Kde získáte další inspiraci pro vaši barevnou koupelnu? 

Lidé pro inspiraci navštěvují různé inspirační fotogalerie koupelen. I společnost M.B. KERAMIKA má na svých webových stránkách bohatou sekci pro inspirace, kde najdete designové fotografie koupelen od výrobců i realizace koupelen zákazníků. Podívejte se na koupelnové inspirace. Celou koupelnu si můžete zařídit také online. Dostanete rady, tipy a spoustu inspirace k obkladům a dlažbám ve stylu, který se vám líbí i ke koupelnovému vybavení. Výběr koupelny můžete konzultovat na chatu, telefonicky či e-mailem. Pokud se pro určitý typ produktu rozhodnete, firma zajistí dopravu až k vám domů.  

Inspirace pro luxusní styl koupelny v barvách 
  • v koupelně v luxusním stylu vyniknou zejména keramické imitace mramoru 

mb keramika_amethystpurple

I takto může v koupelně vypadat keramická imitace mramoru v lesku. Jmenuje se Amethyst.

Luxusní styl koupelny podtrhne volně stojící umyvadlo, vana do prostoru a stylová vodovodní a sprchová baterie a další příslušenství.   dlazba-v-imitaci-mramoru-cosmopolitan_7

Koupelnový obklad s názvem Cosmopolitan může mít také nádech do zelena. 

Do barevné koupelny v jakémkoli stylu neodmyslitelně patří také stylové koupelnové vybavení. 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>