Bydlení jako v Provence díky klasicistní kolekci mahagonového nábytku Shipley

Kvalitní mahagonové dřevo má kouzlo čistoty a jasnosti. Zpracováním do provensálského provedení se z něj stává luxusní nábytek, který prodchne domov vzdušnou elegancí. Připomíná tak moderně pojaté zámecké interiéry.

Chytře řešený design dokáže přinést kvalitní funkčnost zabalenou do vkusného dřevěného přepychu.
U kolekce Shipley je tento záměr jasně zřetelný. Ozdobné prvky i celkové provedení jednotlivých kusů vytváří ucelený vzhled nadčasové klasiky, do které funkčnost zapadá s ladnou lehkostí.

Jsou to ale detaily, které čarují zámecké kouzlo. Řešení hran a jejich zaoblení, úchyty dvířek, doplňky jako ratanové šuplíky, vizáž vitrín. Je to jako přinést si uměleckou renesanční vytříbenost k sobě domů.

Máloco je krásné v oblasti nábytku tak, jako když se mahagonové dřevo pokryje bílým lakem. Vzniká tak už na první dojem klasicistní styl, který je díky rozměrům částí nábytku podtržen. Robustnost dřevěného  masivu je tedy vepsána do kolekce tak, aby zvýraznila její poslání.

Mějte doma bíle lesknoucí se nábytek zámecké elegance! Nejzazší termín realizace objednaného nábytku je u těch nejnáročnějších kusů 8 týdnů se zárukou 2 roky.

Mahagonová vitrína Shipley: jako všechen nábytek této kolekce i vitrína jiskří provensálskou elegancí. Bíle oděné mahagonové dřevo zajišťuje krásu, kvalitu a odolnost. Solidní podstava jistí neochvějnou stabilitu a silné police se neprohnou pod vahou kuchyňských servisů, nádobí či skla. Svrchní část vitríny je dekorována elegantní patkou zvýrazňující klasicistní styl. Panty a úchyty jsou vyrobeny z kovu pokrytého typickou patinou. Hodí se do každého interiéru.

Předsíňová stěna Shipley: Unikátní spojení bílého mahagonu a tmavého ratanu lahodí oku nejednoho estéta. Předsíňová chodba za pomocí ratanových šuplíků, sedačky a patinovaných věšáků udržuje pořádek v chaotickém a rušném prostředí chodby. Je nezbytným, plně funkčním kusem nábytku, který vnáší eleganci do části interiéru, kde je jí zapotřebí.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>