Jak na ideální mužský večer?

Ideální mužský denZatímco ideální volný den ženy je takový, že po několika strávených hodinách na nákupech, pečlivě uklidí celý byt, poté zkrášlí sebe a následně si udělá hezký večer s vínem u romantického filmu. Ideální mužský den se diametrálně liší. Podle mužů je nejlepší den ten, strávený naprostém v klidu v pyžamu u televize se spoustou jídla a pití završený napínavým sportovním utkáním nebo zapařením oblíbené hry.

Taky vás čeká volný den, ale říkáte si, že by to chtělo změnu a že pro změnu chcete strávit večer s kamarády? Nemáte tušení, co si pro ně připravit? Zde je malý návod.

Pokrový turnaj to jistí

Pozvěte je třeba na pokrový turnaj. Pokud doma nemáte karty ani žetony, nevadí, připojte se na internet. Internetové kasino představuje skutečný zážitek, kde lze skloubit příjemné s užitečným. Užijete si nefalšované vzrušení, napětí z hry a samozřejmě i radost z výhry.

Zajistěte pohodlí

Obecně platí, čím více lidí, tím více zábavy, takže vytáhněte židle ze sklepa, doplňte polystyrenové kuličky do sedacích vaků a obvolejte všechny kamarády.

Samozřejmě zajistěte dostatek jídla a pití. Zatímco k jídlu si vystačíte s křupkami, tyčinkami a zásobou pizzy z restauraci, s pitím to bývá komplikovanější. O dostatku piva není třeba psát, ale k tomu přikupte i nějakou tu lahvičku rumu, vodky a ani slivovicí nic nezkazíte. Pokud je nějaký z kamarádů zapřísáhlý abstinent nebo očekáváte i zástupkyni druhého pohlaví, pak je potěšte horkou bio čokoládou Fino de aroma.

Co ještě nezapomenout…

Obstarejte i nějaké to nealko, ať zmírníte případnou ranní bolest hlavy, dostatek toaletního papíru a taky nějakou tu vůni do bytu, aby vaše druhá polovička nepoznala, co se všechno v bytě odehrávalo. :-)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>