Bytový projekt U Jezerky – komfort i příroda

Bytový projekt U Jezerky v sobě spojuje žádoucí atributy bydlení, a to komfortní bydlení v Praze, ať již z pohledu interiéru či exteriéru bytového zázemí, tak z pohledu občanské dostupnosti v místě a malé vzdálenosti do centra, stejně jako možnost relaxovat v přírodě nebo na zahradě.

Vezměme dané výhody popořadě, Rezidence Jezerka je tvořena dvěma bloky, a to Rezidencí Horní a Rezidencí Nad Studánkou. Byty v obou rezidencích nabízejí místo pro komfortní život celé rodiny a prošly rozsáhlou rekonstrukcí, která zahrnovala umístění nových výtahů a plastových oken, rekonstrukci fasády, společných prostor a novou střechu.

Všechny byty nabízejí místo pro komfortní život celé rodiny. Rezidence Horní nabízí byty o dispozicích 1+kk, až 4+kk, s rozměry od 24,4 m2 do 93,8 m2. U Rezidence Nad Studánkou můžete vybírat z dispozic 2+kk, až 3+1, a to od 41m2 po 94 m2. Ke každému bytu navíc náleží nová sklepní kóje situovaná v suterénu objektu.

Rezidence vyrostla na Praze 4, tedy lokalitě, která z hlediska bydlení patří k nejvyhledávanějším, především pro již zmíněnou občanskou a dopraví dostupnost. Například k nejbližší stanici metra Pankrác je to pouhých deset minut chůze. Kdo naopak raději jezdí vlastním vozem, ocení možnost parkovat autem přímo u domu bez nutnosti parkovací karty.

Rodiče potěší, že je v okolí několik mateřských a základních škol. Co se týká nakupování, například OC Arkády Pankrác je vzdálené jen slabých patnáct minut chůze. Daleko to místní nemají ani za kulturou, neboť kousek od Rezidence U Jezerky se nachází Divadlo Jezerka.

A ve výčtu výhod nesmíme zapomenout ani na nastíněnou dostupnost přírody. Malý kousek zeleně mají obvyklé Rezidence vyhrazeny jen sami pro sebe, a to v podobě rozlehlé zahrady přístupné pouze majitelům bytů, která umožní nerušenou relaxaci.

Mezi Rezidencí Horní a Nad Studánkou se nachází přírodní park. Park Jezerka je vzdálen jen 100 metrů chůze a umožňuje dobré podmínky jak pro pěstování sportu, tak třeba procházky se psem, nebo procházky s kočárkem.

Protože se jedná o přitažlivou lokalitu, byty mizí takřka raketovou rychlostí. Přes byty PSN můžeme vždy aktuálně zjistit, které byty jsou stále ještě k dispozici a za jakou cenu. I když cena je v současnosti orientační pojem. Minimálně u těchto bytů ještě do konce prázdnin totiž platí speciální akce, v rámci níž můžeme získat slevu až 400 000 Kč na jednotlivé byty pod heslem – Zavolejte si o slevu.

Zdroj foto: www.rezidencejezerka.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>