Dopady digitální revoluce nastíní veletrh FOR ARCH

Ve dnech 18.–22. září se v PVA EXPO PRAHA budou odborníci i politici věnovat trendům, problematice i poradenství z oblasti stavebnictví na mezinárodním veletrhu FOR ARCH. Ten ovládne téma digitální revoluce. 

Program zahájí v úterý 18. září TECHNOLOGICKÉ FÓRUM: investice_technologie. Každý den veletrhu bude věnován jednomu tématu. Která to jsou? Úterý 18. září se návštěvníci dozví vše o Stavebnictví 4.0., středa 19. září bude patřit oblasti Wellness & SPA, čtvrtek 20. září je rezervován pro téma Chytrá a bezpečná domácnost. Pátek 21. září bude Dnem vytápění a sobota 22. září se představí jako Den stavby. Od úterý do pátku bude na veletrhu probíhat Soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO, pátý den FOR ARCH ve spolupráci s agenturou Šikovné děti uspořádá v hale č. 6 akci Řemeslo dětem. Každé dítě bude mít možnost vyzkoušet si práci řemeslníků.

Zlevněnou vstupenku můžete získat zde: www.forarch.cz/sleva.

Více info na stránkách veletrhu. 

Fotovoltaika s bateriemi, chytrý termostat nebo elektromobil

Jak funguje energeticky chytrá domácnost? Návštěvníci FOR ARCH si mohou například vyzkoušet evropskou jedničku mezi chytrými termostaty tado°, fotovoltaickou elektrárnu s bateriemi nebo moderní řešení pro vytápění domu. Pro zájemce o čistou dopravu je k dispozici elektromobil, který je možné z fotovoltaické elektrárny nabíjet.

Generálním partnerem veletrhu je Skupina ČEZ.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>