Jarní FOR INTERIOR promění kancelář, obývák i ložnici

Milujete design, rádi si své domovy ladíte do posledního detailu a neustále sledujete trendy v interiérech? Tak to nesmíte chybět na letošním veletrhu FOR INTERIOR.

Společně s veletrhem FOR INTERIOR budou ve dnech 21. až 24. března 2019 v PVA EXPO PRAHA probíhat souběžné akce SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE, FOR GARDEN, DESIGN SHAKER FOR HABITAT a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Díky unikátnímu propojení veletrhů získáte komplexní informace a seznámíte se s novinkami ze světa bytového designu, bydlení, interiérů i exteriérů, stavby, materiálů nebo technologií.

designovy interier_for interior

Vylaďte si domovy i kanceláře

Vyladit si na FOR INTERIOR můžete jak své domovy, tak i pracovní prostory. Mezi vystavovateli nebudou chybět renomované a tradiční značky, které poradí, jak si počínat s výběrem pro prostředí bytů, domů i kanceláří. Součástí výstavy bude i velké množství expozic zaměřených na interiérový design a bytové doplňky, které dokáží proměnit životní prostor v dokonalou relaxační, praktickou i reprezentativní zónu.

Ustelte si v oblacích

Patříte-li mezi milovníky vysokohorské turistiky a čerstvého vzduchu, určitě vás nadchne technologie High – live. Ta přináší efekt vysokohorského tréninku i do vašich domácností. Pomocí speciální technologie lze vyrábět i v nížinách atmosféru odpovídající nadmořským výškám. Díky kvalitnímu spánku se každé ráno probudíte s vysokou dávkou energie, která rozproudí vaši mysl.

Zamilujte se do vůně dřeva

Rakouská manufaktura Admonter, která se v posledních letech etablovala na prémiového dodavatele dřevěných podlah a interiérových prvků nejen pro horské hotely a restaurace, přenesla získané zkušenosti do nové receptury přírodního oleje. O jednoduché údržbě vás přesvědčí novinka Admonteru – olejová úprava EASY CARE.

Zaměřte se na německý design

Na celém světě existuje řada fanoušků BMW, Audi, či Mercedes-Benz a každý z nich vám jistě dokáže vyjmenovat řadu důvodů, proč je právě jeho oblíbená značka automobilu ta nejlepší. Jak si ale stojí německý funkcionalismus a důraz na detail v nábytkářském světě? Co ho definuje? Design Made in Germany se podrobně představí na veletrhu DESIGN SHAKER, který je nedílnou součástí jarního FOR INTERIOR.

Získejte právě teď zlevněnou vstupenku a přijďte si na akci vylepšit své lepší bydlení.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>