Jednorázové a hygienické řešení proti hmyzu? Síť do okna!

Projděte si s námi jednoduchý kvíz:

1. Máte rádi konstantní bzučení u ucha, když se snažíte usnout?

2. Vychutnáváte si červené štípance po ránu?

 

3. Nejste příznivcem hygieny?

4. Zdobíte si interiér mrtvým hmyzem?

Pokud jste na všechny otázky tohoto mini kvízu odpověděli kladně, tento článek není pro vás. Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli záporně, měli bychom pro vás řešení.

Jak se zbavujete hmyzu v místnosti?

Možností je několik: plácačka, mucholapka, odpuzovač do zásuvky, sprej a pozor, novinka! Inspirace drsnou Afrikou k nám přinesla síť proti hmyzu.

Síť proti hmyzu jednou nainstalujete do okna a máte pokoj. (Bez hmyzu.) Nevylučuje zápach ani škodlivé látky, nejsou na ní nalepené mouchy, nezabírá místo v zásuvce. Snadno se bez vrtání namontuje a demontuje kdykoliv budete potřebovat. Však se podívejte k nám do obchodu a navolte si rozměry a barvu, jaká vám víc vyhovuje. Síť z PVC je velmi průhledná a je zasazená do hliníkového rámu.

Jedinou nevýhodou oproti ostatním způsobům může být cena. Ale podívejte se na věc takto: představte si, že díky jednorázové investici můžete spát například na chatě s oknem otevřeným dokořán a můžete svítit pozdě do noci, aniž byste museli jen pomyslet na to, jestli nelákáte hmyz dovnitř. Tomu se říká pohodlí.

Ostatní řešení vám toto nenabídnou. Zamyslete se, co je pro vás nejpříjemnější. Síť proti hmyzu je jednorázové, účinné řešení provždy. Žádné opakované kupování a starosti. Takže… Přejeme vám léto bez hmyzu!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>