Je pro vás vhodná latexová matrace?

Dáváte přednost přírodním materiálům a rádi byste našli i takovou matraci?

Latexové matrace jsou vyrobené z materiálu, který je kombinací syntetického a přírodního kaučuku a přejímá tak mnohé z jeho vynikajících vlastností.

Latexové matrace tak uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.Proč právě latexová matrace?

Použití latexu pro výrobu matrací zajišťuje matracím mnoho výhod. Mezi ty hlavní patří vysoká bodová elasticita a skvělé ortopedické vlastnosti, které se postarají o zdraví vašich zad a klidný, ničím nerušený spánek. Navíc je latex hypoalergenní materiál, který svými antibakteriálními schopnostmi zabraňuje šíření bakterií, plísní a roztočů. Latexové matrace se vyrábí z latexu o vysoké hustotě a vyznačují se tak dlouhou životností a vysokou odolností.

Jaký rošt pro latexovou matraci použít?

Ideální je pro latexové matrace jejich použití spolu s lamelovými rošty, které se těší velké oblibě a ještě zlepšují dobré ortopedické vlastnosti matrace. Latexovou matraci je však možné bez obav použít například i na motorové polohovací rošty a je velmi vhodná i pro dvoulůžkové postele.

Sleep Centrum – profesionál na latexové matrace

Při výběru té pravé latexové matrace je vhodné se spolehnout na odborníky v oboru, kteří vám poradí. Na prodejně matrací Sleep Centrum v Praze si můžete latexové matrace prohlédnout, vyzkoušet a případně se s dotazy obrátit na odborný personál. Pokud dáváte přednost nakupování z pohodlí domova, jistě oceníte možnost výběru a nákupu latexové matrace v e-shopu Sleep Centrum. Vyberte si latexovou matraci podle vašich snů!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>