Koupelna, která zaujme každou návštěvu

Koupelna patří k místům našeho domu, která jsou trochu opomíjena při dozařizování. Přitom právě koupelna je bodem, kam návštěva obvykle vždy zamíří, a to často hned při příchodu. Takže koupelna obstarává i prvotní dojem z našeho bydlení.

Co se týká základního nábytku, zde na kreativitu není příliš prostoru. Ovšem pokud je koupelna velká, můžeme pořídit třeba netradiční plastové stoličky, pro počítačové nadšence třeba v provedení zvoleného tlačítka klávesnice.

Kde se ale můžeme více vyřádit, jsou originální bytové doplňky. Jedním z nich jsou luxusní ručníky v provedení sladkých dezertů, například vanilkového poháru nebo tiramisu. Představte si, jak se návštěva bude tvářit, až na dotaz, jaký mohou použít ručník, odpovíte třeba tiramisu roládu nebo vanilkový dort.

Nudná nemusí být ani vana, oživit lze zábavnou ucpávkou na odtok, místo obyčejného černého špuntu si můžeme pořídit poklop kanálu nebo věrohodně se tvářící bombu. Zašpuntovat odtok je ale možné i romantičtěji pomocí leknínu, nebo třeba lodičku z imitace novinového papíru.

Svůj dojem dělá i pračka, která patří k dominantám koupelny. Vybírat můžeme mezi pračkami plněnými shora nebo zpředu. Ať už zvolíme jakýkoliv typ pračky, hlavně by měla být umístěna tak, aby nezabírala zbytečně prostor navíc. Pračku vybírejte pečlivě, neváhejte porovnat nabídky s těmi u našich slovenských sousedů. Velký výběr praček naleznete zde.

Práci bychom si měli dát i s výběrem prvotřídní vodovodní baterie z eshopu hobbypredajna.sk, která nám do budoucna ušetří plno času a starostí.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>