Jak zařídit originální šatnu

Sníte o šatně po vzoru filmových hvězd, máte k dispozici dokonce menší místnost poblíž ložnice a nevíte, které prvky byste neměli při zařizování opomenout? K těm nejzákladnějším patří samozřejmě velkoryse pojaté šatní skříně a botníky, dále kvalitní osvětlení, ale třeba i stylové obklady nebo svébytná umělecká díla na zdech.

Pokud se zaměříme například na šatní skříně, v první řadě nás bude zajímat jejich vzhled a prostor. Ženy většinou na první pohled vybírají podle vzhledu, muži naopak podle požadavků na prostor. Ve finále je ale třeba stejně všechny požadované šatní atributy skloubit, abychom byli s výběrem, jak se patří spokojení.

Co naopak od celebrit kopírovat nemusíme, jsou různá předimenzovaná řešení, například pokud měříme 150 cm, určitě nás nepotěší, pokud budeme muset pro své oblíbené kousky oblečení lézt po štaflích.

Co naopak oceníme, budou různé tradiční šatní skříně a botníky, ke kterým by potom dobře pasovalo kvalitní obložení třeba v takzvaném tatranském stylu. Tatranský profil označuje kvalitní dřevěné obklady v různých rozměrech, které šatnu zútulní a zateplí.

Další prvek, který dodá šatně náš rukopis, je výběr obrazu či hned více obrazů. Nemusíme se omezovat přitom jen na místní malíře, ale ten pravý obraz si můžeme pohodlně vybrat od osvědčených prodejců na internetu. Výhodou je, že prodej obrazu probíhá podle přesně daných pravidel a garancí a k dispozici máme takřka umění celého světa. Vybírat je možné na webu umenisveta.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>