Partnerské matrace pro spokojený spánek ve dvou

Jednou za čas se před nákupem nových matrací ocitne každý z nás. Pokud vybíráte matraci pro jednolůžko, jednoduše vyberete takovou, která vám maximálně vyhovuje. Ale jak to udělat, když chcete s partnerem spát vedle sebe v manželské posteli, a máte každý jiné požadavky? Tento problém vyřeší tzv. partnerské matrace.

Ústupky a kompromisy jsou zbytečné

Žena a muž byli stvořeni každý pro něco úplně jiného, a tomu odpovídá i jejich stavba těla či celkové rozložení váhy. Tento fakt se výrazně projevuje i při výběru matrace – ženám vyhovují většinou měkčí ložné plochy, muži potřebují spíše robustnější jádro. Ovšem základním předpokladem pro spokojený spánek obou je stejná výška matrace.

  • Z tohoto důvodu lidé vybírají jeden druh matrace, přičemž jeden z nich musí zákonitě udělat kompromis a ustoupit ze svých požadavků. To je přece úplně zbytečné, když mohou využít partnerské matrace.

Žádný výškový rozdíl nepocítíte

Partnerské matrace by se daly nazvat také oboustranné, protože jsou opravdu použitelné z obou dvou stran. Každá ložná plocha je vybavena jiným materiálem a nabízí jinou tuhost a anatomické tvarování. Můžete si vybrat mezi měkčí a tvrdší stranou.

  • Zakoupíte-li si dvě stejné partnerské matrace a položíte je vedle sebe, získáte dvě rozdílné tuhosti při zachování stejné výšky lůžka. To by se vám při použití dvou různých matrací jen stěží podařilo!
  • Partnerské matrace podstatně zvyšují komfort spánku a přispívají ke spokojenému partnerskému životu.
  • Používáním obou dvou stran prodloužíte životnost vaší matrace

Pro inspiraci…

Mezi oblíbené modely partnerských matrací patří např.

  • Heureka s nesmírně jemným kašmírovým potahem. Vynikající ortopedičnost, vzdušnost a elasticitu zajišťuje pěna Flexifoam®.
  • luxusní rodinná matrace Fox s možností volby výšky (14, 16, 20, 24 a 28 cm) a profilace (rovná nebo s masážními nopky). Díky použití bio pěny je vhodná pro alergiky.

Často lze tyto partnerské matrace získat v cenově výhodné akci 1+1 zdarma. Jejím pořízením docílíte komfortního, zdravého a spokojeného spánku pro vás i vašeho partnera.

 

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Libor napsal:

    Děkuji za skvělý článek. Vybíráme matrace pro manželskou postel a tohle jsme potřebovali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>