Prvky, kterými můžeme obohatit vstupní halu

Ve větších domech, ale často i bytech, tvoří vstupní hala něco jako přijímací místnost pro hosty. Vedle předsíně je to první prostor našeho obydlí, který návštěva uvidí, proto je dobré se zaměřit na jeho celkový dojem.

Co se nábytku týče, většinou hale dominuje dostatečně velká sedací souprava nebo jiný komplet sedacího nábytku. Obvykle ji doplňuje stylový stolek, ať již v moderním či rustikálnějším provedení. V hale většinou nechybí ani velká televize nebo kvalitní hi-fi soustava.

Na co se ale mnohdy zapomíná, jsou stěny. Ne že by různé barevné nátěry, nebyly dostačující, ale proč si se vzhledem stěn více nepohrát alespoň této vstupní místnosti a nedodat jim trochu šmrnc? Tradičního a zároveň originálního vzhledu dosáhneme s palubkami. Vybírat můžeme z mnoha typů a motivů.

Dřevěné palubky navíc prostor opticky, ale i funkčně zateplí, takže prostory, které jinak pro svůj rozměr patřily k hůře vytopitelným, nám nebudou muset dělat i při menším vytápění, velké starosti. Více o palubkách se dozvíme zde.

Další do čeho se vyplatí investovat, jsou praktické sedací vaky. Opět nejenže místnosti dodají zajímavý vzhled, můžeme totiž vybírat z mnoha barevných kombinací a stylově odlišených designů, ale také budou praktické při větším počtu návštěvníků. Pro jejich lehkost je lze snadno přemístit do jiných částí domu. A kdo je nejvíc milují, jsou samozřejmě děti.

A nad jakým zajímavým prvkem bychom ještě mohli uvažovat? Co třeba trezor? Vybírat nemusíme jen z filmově proslulých stěnových trezorů, ale zauvažovat můžeme i nad variantou nábytkového trezoru. Také je možné pořídit si ohnivzdorný trezor na důležité doklady, dokumenty, paměťová média, nebo různé boxy na jiné cennosti.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>