Zařizujeme multifunkční obývací pokoj

Kdo si v létě nenaplánoval delší dovolenou, možná už po očku kouká do diáře a říká si, že tolik volných dní by určitě chtělo využít i na malou renovaci bytu či domu. Zatímco ale stavební renovace stojí hodně peněz a musí se plánovat s větším předstihem, bytové úpravy, co se týká zařízení či vytápění, o dovolené klidně stihnout můžeme.

Hlavním požadavkem na inovace je pro nás většinou snaha o větší funkčnost. Třeba v obývacím pokoji, pokud máme příliš malou sedací soupravu a pokaždé, když se sejde rodina či známí, musíme nanášet sedací vaky, taburety nebo židličky z celého domu, zřejmě už si dlouho říkáme, že by to určitě chtělo podívat se na nějaké rozměrově více odpovídající pohodlné sedačky.

Praktické sedačky jsou i takové, co jdou v případě potřeby rozložit, i když zase někdo upřednostní rovnou maxi model, pokud ví, že bude mít využití. Právě na takovém se dá potom přespat bez větších potíží i bez rozložení.

Do čeho se rozhodně vyplatí investovat, je kvalitní vytápění, ne vždy si můžeme způsob vytápění v bytě či domě regulovat přesně podle svého, nicméně alespoň v obývacím pokoji určitý prvek svobody oceníme v každém ročním období. Ideálním řešením jsou například stylové krbové pece, které váš domov nejen prohřejí, ale i zútulní.

Díky krbovým pecím si můžeme i v létě za chladnějších večerů přitopit a užít si trochu romantiky. Na podzim a přes zimní sezónu potom teprve oceníme možnost vlastního zátopu, a obzvlášť v místě, kde trávíme nejvíce času.

A co dodá našemu obýváku potřebné kouzlo, spojené opět s prvkem funkčnosti, jsou kvalitní svítidla. Za úvahu rozhodně stojí Orion svítidla, které můžete nakoupit na webových stránkách www.profisvitidla.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>