Zařizujeme multifunkční obývací pokoj

Kdo si v létě nenaplánoval delší dovolenou, možná už po očku kouká do diáře a říká si, že tolik volných dní by určitě chtělo využít i na malou renovaci bytu či domu. Zatímco ale stavební renovace stojí hodně peněz a musí se plánovat s větším předstihem, bytové úpravy, co se týká zařízení či vytápění, o dovolené klidně stihnout můžeme.

Hlavním požadavkem na inovace je pro nás většinou snaha o větší funkčnost. Třeba v obývacím pokoji, pokud máme příliš malou sedací soupravu a pokaždé, když se sejde rodina či známí, musíme nanášet sedací vaky, taburety nebo židličky z celého domu, zřejmě už si dlouho říkáme, že by to určitě chtělo podívat se na nějaké rozměrově více odpovídající pohodlné sedačky.

Praktické sedačky jsou i takové, co jdou v případě potřeby rozložit, i když zase někdo upřednostní rovnou maxi model, pokud ví, že bude mít využití. Právě na takovém se dá potom přespat bez větších potíží i bez rozložení.

Do čeho se rozhodně vyplatí investovat, je kvalitní vytápění, ne vždy si můžeme způsob vytápění v bytě či domě regulovat přesně podle svého, nicméně alespoň v obývacím pokoji určitý prvek svobody oceníme v každém ročním období. Ideálním řešením jsou například stylové krbové pece, které váš domov nejen prohřejí, ale i zútulní.

Díky krbovým pecím si můžeme i v létě za chladnějších večerů přitopit a užít si trochu romantiky. Na podzim a přes zimní sezónu potom teprve oceníme možnost vlastního zátopu, a obzvlášť v místě, kde trávíme nejvíce času.

A co dodá našemu obýváku potřebné kouzlo, spojené opět s prvkem funkčnosti, jsou kvalitní svítidla. Za úvahu rozhodně stojí Orion svítidla, které můžete nakoupit na webových stránkách www.profisvitidla.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>