Udělejte si z obýváku fotbalovou svatyni

Udělat si z obýváku fotbalovou svatyni jistě byl nejednou sen většiny zástupců pánského pokolení, a co si budeme povídat, možná by se pro uvedenou myšlenku nadchlo i několik dam. Stačí si to jen představit, uprostřed místnosti by trůnil velký fotbalový míč jako pohodlná sedačka, večer bychom se mohli pěkně schoulit do dresu našeho oblíbeného týmu a věnovat se třeba tipování zápasů.

Tak představa je to možná lehce maximalistická, ale zase proč si nedopřát nějaké to potěšení. A abychom nepřipadali návštěvám a sousedům jako fotbalový fanatici, můžeme podobnou svatyni zařídit veskrze decentně, za pomoci kvalitního nábytku, stvořeného právě pro podobné nadšence, jako jsme my.

Onen centrální fotbalový míč, který by dával místnosti hlavní výraz, může se ctí zastat v současné době populární sedací pytel fotbalový míč, vyrobený z kvalitního nylonu. Výhodou takového sedacího pytle je, že nám umožní se u fandění dosytnosti vyřádit, můžeme měnit polohy, a pokud budeme chtít do něčeho praštit, nemusíme utíkat pro boxovací pytel.

Pokud navíc plánujeme do naší svatyně pozvat podobně naladěné nadšence, díky skladnosti sedacích pytlů ala fotbalových míčů by neměl být problém, se před televizi vejít i v počtu větším než obvyklém.

Abychom se fotbalově naladili, měli bychom si pořídit i pohodlný dres. Že se nám naši případní potomci v čele s manželkou budou třeba chvíli smát, můžeme velkodušně přejít, a klidně si velkodušně pořídit třeba rovnou nový dres Real Madridu.

A navíc máme v rukávu ještě jedno eso, kterým můžeme snadno usmířit námitky okolí, a to je tipování zápasů. Samozřejmě je třeba dodat úspěšné tipování zápasů, na kterém se dá velmi dobře vydělat, jen je třeba mít přehled. Ale ten díky naší nové svatyni určitě mít budeme.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>